İnci Taneleri 5. bölüm fragmanı! İnci Taneleri fragmanı yayınlandı mı? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor?

İnci Taneleri fragmanı yayınlandı mı? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor? Popüler dizi İnci Taneleri'nin son bölümünde neler olduğu merak konusu oldu. #incitaneleri #popülerdizi #kanald #dilner #yılmazerdoğan

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dizinin hayranları, İnci Taneleri yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Fragman, dizinin gelecek bölümünde neler olacağına dair ipuçları sunarak izleyicilerin dikkatini çekti.

Kanal D’nin popüler dizisi İnci Taneleri büyük bir heyecanla bekleniyor. İzleyiciler, yeni bölüm fragmanını nereden bulabileceklerini araştırıyorlar. İnci Taneleri’nin heyecanla beklenen 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman, gelecek bölümde neler olacağına dair ipuçları vererek izleyicilerin dikkatini çekti. İnci Taneleri fragmanı yayınlandı mı? Detaylar için aşağıya bakabilirsiniz.

İnci Taneleri son bölümde ne oldu?

Azem, Cihan’ı bulmanın mutluluğunu içinde hisseder. Cihan’ın mekanına giden Azem, oğluyla henüz karşılaşamasa da ona bir adım daha yaklaşmanın sevincini yaşar. Azem, Cihan’ın evlatlık verildiği aileyi bulur. Güngör Seyhan adında bir kadınla görüşen Azem, Cihan’ın kayıp oğlu olup olmadığını öğrenmeye çalışır.

Cihan’ı bulduğunda yaşadığı sevinci Dilber’le paylaşır. Haberi alan Dilber, adeta havalara uçar. Azem, Dilber’le sevincini paylaşarak samimi bir ortam oluşturur. Otel odasında küçük ve samimi bir kutlama düzenleyen Dilber, Azem’i şaşırtır.

İnci Taneleri 5. bölüm fragmanı

Azem, Piraye’nin Ayça’ya karşı tutumunu eleştirir. Bu eleştiriye sinirlenen Piraye, Azem’e karşı çocuklarıyla ilgili sert bir cümleyle karşılık verir. Aralarındaki gerginlik, Azem’in hüzünle oradan ayrılmasıyla son bulur. Piraye, daha sonra Azem’den özür dilese de işlerin artık değişmiş olduğunun farkındadır.

Azem ve Cihan yıllar sonra karşı karşıya gelir! Bu baba-oğul buluşması, Azem’in hayal ettiği gibi mi geçecek?

İnci Taneleri 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Azem, yıllar sonra bulduğu oğluna her şeyi anlatmak istiyor. Ancak Cihan, uzun zaman sonra ortaya çıkan babasına karşı pek de ılımlı davranmaz. Bu durum Azem’i üzse de onun kararlılığından vazgeçmez.

Diğer yandan, Dilber, Azem ile Piraye arasındaki samimiyeti öğrenir. Azem’in yakınlığından rahatsız olan Dilber, Piraye hakkında sorular sormaya başlar. Bu durum Azem’i oldukça rahatsız eder. Peki, Azem, oğluna gerçekleri anlatabilecek mi? Bu soru Azem’in içinde büyük bir kararsızlık yaratır.

İNCİ TANELERİ 5. BÖLÜM FRAGMAN LİNKİ

YouTube video
İnci Taneleri 5. bölüm fragmanı! İnci Taneleri fragmanı yayınlandı mı? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!