İnci Taneleri dizisiyle şöhreti yakaladı! Sincanlı Erkal bakın gerçekte kimmiş…

Sincanlı Erkal'ın İnci Taneleri dizisindeki başarılı performansı sosyal medyada gündem oldu. Ankara'nın Sincan ilçesinden gelen Erkal Sonel, müzik kariyerinde uzun bir süredir başarılı işlere imza atıyor. #İnciTaneleri #SincanlıErkal #Dizi #Müzik

inci taneleri dizisi 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü ve Selma Ergeç’in başrollerini paylaştığı İnci Taneleri dizisi, beklenen ilgiyi görmeye devam ediyor. Özellikle ilk bölümünde Sincanlı Erkal‘ın performansı büyük bir etki yarattı. Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Sincanlı Erkal, İnci Taneleri dizisinin pavyon sahnesindeki performansıyla izleyicilerin dikkatini çekti.

inci taneleri dizisi 2

Sincanlı Erkal’ın kim olduğu ve gerçek hayatı ise merak konusu oldu. Ankara’nın Sincan ilçesinde 1972 yılında doğan ve Sincanlı Erkal lakabıyla tanınan Erkal Sonel, müzik kariyerinde başarılı bir grafik çiziyor. 26 yıldır müzik sektöründe olan Erkal Sonel, “Mecburum” adlı şarkısıyla tanınmaya başladı ve birçok hit şarkıya imza attı.

inci taneleri dizisi 3

İnci Taneleri dizisiyle televizyon dünyasına adım atan Sincanlı Erkal, pavyondaki bir sazcı rolüyle de izleyenlerin kalbini fethetti. 52 yaşındaki müzisyen, evli ve iki çocuk babasıdır.

İnci Taneleri dizisiyle şöhreti yakaladı! Sincanlı Erkal bakın gerçekte kimmiş…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!