İnci Taneleri yayından kaldırıldı mı? İnci Taneleri yayından kaldırılacak mı, yasaklanıyor mu?

Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir, Hazar Ergüçlü'nün başrolde olduğu ve Dilber karakteriyle dikkat çeken "İnci Taneleri" dizisinin yapımcısına dava açacaklarını ve RTÜK'e başvuruda bulunduklarını duyurdu. Ancak, İnci Taneleri'nin yayından kaldırılıp kaldırılmadığı veya yasaklanıp yasaklanmayacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Durum hakkında resmi açıklamaları beklemek gerekiyor. #incitaneleri #hazarergüçlü #yılmazerdoğan

inci taneleri nin en 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnci Taneleri dizisinin yayından kaldırılıp kaldırılmadığı merak konusu. Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir, diziye yönelik eleştirilerini dile getirerek yapımcıya dava açacaklarını ve RTÜK’e başvuruda bulunduklarını açıkladı. Peki, İnci Taneleri yayından kaldırıldı mı? İnci Taneleri yayından kaldırılacak mı, yasaklanıyor mu?

İnci Taneleri yayından kaldırıldı mı?

Şu ana kadar, İnci Taneleri dizisi hala yayından kaldırılmadı. Hazar Ergüçlü’nün etkileyici performansıyla dikkat çeken dizi, her Perşembe saat 20.00’de Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve birçok ünlü isim yer alıyor.

inci taneleri nin en

Pavyon sahneleri kötü örnek oluyor

Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir, dizi fragmanlarında pavyon görüntülerinin kullanılmasını ve ana karakterin giydiği kıyafetin hemen satılmasını eleştirdi. Aynı zamanda, fragmandaki sahnenin bir internet sitesinde satışa sunulmasıyla ilgili endişelerini dile getirdi. Pavyon dansları kursu” açılmasına karşı çıkan Demir, bu tür görüntülerin genç kızlara olumsuz örnek oluşturduğunu ve Ankara için utanç verici olduğunu vurguladı.

inci taneleri ekibi 6

Dizinin yayından kaldırılması için harekete geçtiklerini belirten Şerafettin Demir, “Pavyon kültürü Ankara için övünülecek, ön plana çıkarılacak bir konu değildir. Hatta Ankara denilince akıllara pavyonun gelmesi bu başkentimiz Ankara için bir utançtır. Pavyonlar ahlaki düşüklüğün, kadın sömürüsünün, mafyalaşmanın, çürümüşlüğün merkezleridir.

Dizilerle filmlerle ön plana çıkarıp allayıp pullayarak özendirecek başka şey bulamayan zihniyetler! Milli Mücadelenin merkezi olan Ankaramızın pavyon kültürü ile değil, bir ülkenin kurtuluşu ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun en önemli unsuru olan, Oğuz kültürünün bugünlere kadar gelmesine ve yaşanmasına vesile olan SEYMENLİK kültürü ile anılması için elimden geleni yapacağım. Dizinin yayından kaldırılması için kanuni haklarımızı arayacağım.” dedi.

İnci Taneleri yayından kaldırıldı mı? İnci Taneleri yayından kaldırılacak mı, yasaklanıyor mu?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!