İsrail ordusuna katılan Netflix’in oyuncusu Idan Amedi, Gazze’de ağır yaralandı

Fauda dizisinin tanınmış oyuncusu Idan Amedi'nin,İsrail ordusuna gönüllü olarak katılıp Gazze'deki çatışmalarda ağır yaralandığı haberini alan hayranları büyük şok yaşadı. #IdanAmedi #Fauda #GazzeÇatışmaları

israil ordusuna kati
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Global çapta ün salan Netflix yapımı “Fauda” dizisi ile tanınan oyuncu Idan Amedi, İsrail ordusu saflarında gönüllü olarak yer almayı tercih etti. Gazze’de devam eden çatışmalar sırasında ağır yaralanan Amedi, Ichilov Sağlık Merkezi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Hem oyuncu hem de şarkıcı olarak tanınan Idan Amedi’nin yaşam hikayesi olağanüstü bir dönemeç barındırıyor. Doğum yeri olan Kürdistan’ın Amedi şehrinin ardından, çocukluk dönemini Kudüs’te geçiren Amedi, sayısız yeteneğiyle İsrail sanat camiasında kendine has bir yer edinmiştir. Özellikle Netflix’in sevilen dizisi “Fauda” role alarak uluslararası platformda geniş bir izleyici kitlesine ulaştı.

Gazze’deki çatışmalarda savaşma kararını bir video aracılığıyla duyuran Amedi, “WhatsApp’a giriş yaptım ve karşılaştığım bütün mesajlara yanıt vermek istedim. Hepinize sağlıklı ve güvende olduğumuzu bildirmek isterim. Cumartesiden beri çok az uyku aldım ancak morallerimiz yerinde ve neden burada olduğumuzu tamamen idrak ediyoruz. Ailelerimizi ve çocuklarımızı koruyoruz. Askeri görevimden çok zaman geçti.

israil ordusuna kati 1

Kendimi ayrıntılara boğmamayı tercih edeceğım, ancak İsrail’e olan bu karmaşik dönemde sadece şu basit ifadeyle sesleneceğim: Kazanacağız. Tüm İsrail halkına ve IDF’ye (İsrail Savunma Kuvvetleri) selam olsun. Bu bir “Fauda” sahnesi değil, bu gerçek yaşam ve durmadan başarıya ulaşacağız.”

Amedi’nin bu paylaşımı sonrası ağır yaralı haberinin alınması üzerine takipçileri endişe ve destek mesajlarıyla dolup taştı.

israil ordusuna kati
israil ordusuna kati 2
İsrail ordusuna katılan Netflix’in oyuncusu Idan Amedi, Gazze’de ağır yaralandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!