Kaan Urgancıoğlu’dan set açıklamaları: “Sette öpüşme tekniği”

Kaan Urgancıoğlu'nun setteki keyifli anları! Babalık mutluluğu yaşayan ünlü oyuncu, eşiyle birlikte oğullarını büyütüyor. 'Yargı' dizisinin başarısını da paylaşan Urgancıoğlu, partneri Pınar Deniz ile olan uyumlarını da vurguluyor. #KaanUrgancıoğlu #BabalıkKeyfi #YargıDizisi

kaan urgancioglu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, eşi Burcu Denizer ve oğlu Ardıç ile birlikte bir mekâna giriş yaparken, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kucağındaki oğlunu pusetinde taşıyan Urgancıoğlu, babalık deneyimini anlatırken oldukça mutlu olduğunu belirtti.

Henüz 2,5 aylık olan oğluyla büyük bir keyif yaşadıklarını dile getiren oyuncu, bakıcıları olmadığını ve Burcu’nun kendisiyle ilgilendiğini söyledi. Baba hissiyatının daha da gelişeceğini ifade eden Urgancıoğlu, geniş aileleri sayesinde babalık konusunda zorluk yaşamadıklarını sözlerine ekledi.

kaan urgancioglu 1

Oyuncu ayrıca, oğulları doğmadan önce herhangi bir babalık eğitimi almadıklarını da belirtti. Eşi Burcu’nun öğrendiklerini kendisine aktardığını ve ailenin geniş olduğu için bu sürecin kolay geçtiğini ifade etti.

kaan urgancioglu 2

Kaan Urgancıoğlu ayrıca, popüler dizisi ‘Yargı’nın 3. sezonunu tamamlamaya hazırlandıklarını ve ekibe yeni katılan oyuncularla daha da güçlendiklerini söyledi. Dizinin iyi gittiğini ve sezon sonuna kadar devam edeceğini düşündüğünü belirten ünlü oyuncu, oyuncu kadrolarının güçlendiği ve motivasyonlarının arttığından bahsetti.

kaan urgancioglu 3

Partneri Pınar Deniz ile yaptığı çalışmaları ise “doğru bir elektrik” olarak nitelendiren Urgancıoğlu, setin keyifli geçtiğini ve kendilerini şanslı hissettiklerini dile getirdi.

Öpüşme sahneleri hakkında da konuşan oyuncu, her sahnenin farklı bir gerilim türü taşıdığını ve hiçbiri kolay ya da keyifli olmadığını belirtti.

Kaan Urgancıoğlu’dan set açıklamaları: “Sette öpüşme tekniği”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!