kendall jenner koltu

Kendall Jenner’ın iç çamaşırlı koltuk pozu olay oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Kendall Jenner, Kim Kardashian’ın kız kardeşi olarak tanınan ve lüks moda markalarının gözdesi olan 28 yaşında bir modeldir. Kendall, son olarak bir moda markası için kamera karşısına geçti ve iç çamaşırlı ve sütyensiz pozlarıyla sosyal medyada büyük bir etki yarattı.

Kendall Jenner’ın sütyensiz pozları daha önce eleştirilmiş ve pozları abartılı bulunmuştu. Ancak bu sefer de Jenner oldukça cesur pozlar verdi. Üstüne giydiği iç çamaşırlarıyla yatakta poz veren Jenner, yine olay yarattı.

kendal jenner olay oldu

Jenner, bu marka için çekilen fotoğrafların “güven ve duygusallık” temasını tam anlamıyla yansıttığını belirtti. Markaların tamamen güven duygusuyla ilişkilendirilmesini ve bu görüntülerin bunu başardığını düşündüğünü ifade etti. Ayrıca, duygusallığın kendisi için duyularıyla uyumlu olmak ve göze hoş gelen sanat ve görüntüler oluşturmakla ilgili olduğunu da ekledi.

Kendall Jenner’ın bu cesur pozları, moda dünyasında konuşulan ve tartışılan bir konu haline geldi. Kendall’ın cesur ve iddialı tarzıyla modayı şekillendirdiği söylenebilir.

kendall jenner koltuk pozu

Jenner, her geçen gün moda dünyasında daha da büyük bir etki yaratmaya devam ediyor. Markaların vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Kendall Jenner, kariyerine hızla yükselmeye devam ediyor. Onun önümüzdeki dönemde de moda dünyasında iddialı projelere imza atacağına şüphe yok.

Kendall Jenner’ın iç çamaşırlı koltuk pozu olay oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!