Kim Zolciak, finansal darboğazın eşiğinde: Kocasının eşyalarını satışa sunuyor

httpswww.haberler 147
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Housewives of Atlanta’nın popüler yüzlerinden Kim Zolciak‘un ekonomik sıkıntıları ve eşi Kroy Biermann ile olan anlaşmazlıklarının ardından, Biermann’ın lüks eşyalarını Instagram üzerinden satışa çıkardığı ortaya çıktı.

Kimi zaman şiddetli geçen bu çatışmalar Kroy’un kıymetli sahip olduğu eşyaları, zengin bir ayakkabı koleksiyonunu ve değişik tatları yansıtan bir dizi çanta koleksiyonunu içeriyor.

Kroy’un değerli valiz setinin bir fotoğrafını Instagram hikayesinde paylaşan Zolciak, “Sadece bir kez taşındı. Mükemmel durumda, diye eklemiş. Bu set, eski Buffalo Bills oyuncusu bir futbol maçına giderken kullanıldı” dedi. Biermann ailesinin ferdi ve Kim’in kızı Brielle Biermann da annesini elde edilen şeylerin satışında destekleyici bir rol oynuyor.

Çiftin problemleri oldukça derin. 45 yaşındaki Kim Zolciak ve 38 yaşındaki Biermann’ın evlilikleri ciddi sorunlarla boğuşuyor. Özellikle bu yıl içerisinde eski NFL oyuncusu Biermann’ın eşine karşı açmış olduğu boşanma davası bu sorunları çoğalttı.

Öyle ki, geçtiğimiz ay, çiftin Georgia’daki malikanelerinde bir kavga çıkmış ve çocuklarının duruma müdahele edeceği bir noktaya gelmişti.

Kim Zolciak, finansal darboğazın eşiğinde: Kocasının eşyalarını satışa sunuyor
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!