Kısmetse Olur yarışmacısı Rabia Karaca son haliyle şaşırttı! Bambaşka biri oldu

"Kısmetse Olur"un eski yarışmacısı Rabia Karaca, yenilenmiş görüntüsüyle herkesi şaşırttı! Geçirdiği estetik operasyonlar ve değişen stili ile adeta bambaşka birine dönüştü. Bu dönüşüm sosyal medyada oldukça fazla ses getirdi. #RabiaKaraca #KismetseOlur #transformasyon.

kismetse olur yarism
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İkinci dönem “Kısmetse Olur” yarışmasında tanıştığımız gelin adayı Rabia Karaca, son zamanlarda tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Karaca, evlilik programında en son kimle ilgilendiğini ve yeni dönüşümünü açıkladı.

Programın evlenmek amacıyla katıldığını belirten Karaca, özellikle damat adayı Gökhan ile yaşadığı ilişki ile hafızalara kazındı. Şimdilerde ise Öykü Serter’in sunumuyla YouTube üzerinde yayınlanan “Kısmetse Olur Aşkın Gücü” programında yer alıyor.

Bu arada, Karaca’nın programın popüler yüzlerinden Berke’yi beğendiği ve bu sebeple yeniden programa dahil olduğunu söylemesi de herkesi şaşırttı. Yeni Karaca’nın değişimine tanık olanlar, onu neredeyse tanıyamadı.

Geçirdiği estetik operasyonlarla Karaca, yeni bir kimliğe bürünmüş gibi görünüyor. Bu dikkat çekici değişim, tüm gündemin odak noktası oldu.

Rabia Karaca’nın bu son haline sosyal medya kullanıcıları; ‘Bu kesinlikle başka bir kişi.’, ‘Bu ne biçim bir dönüşüm böyle?’, ‘Yerine biri geçmiş’ gibi çeşitli yorumlarla tepki gösterdi.

Kısmetse Olur yarışmacısı Rabia Karaca son haliyle şaşırttı! Bambaşka biri oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!