Kızıl Goncalar 7. bölüm de neler olacak? Meryem ve Zeynep’in zor tercihi!

Meryem ve Zeynep, hayatlarının en zor seçimini yapmak zorunda! İnandıklarıyla ailesi arasında sıkışan Meryem için kaçınılmaz bir karar aşaması başlıyor. #KızılGoncalar #MeryemveZeynep #ZorKarar #Dizidünyası

kizil goncalar me
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Now TV’nin en çok izlenen dizisi Kızıl Goncalar 7. bölüm de neler olacak? Dizinin meraklı izleyicileri arama motorlarında bu sorunun cevabını aramakta. Kızıl Goncaların 7. bölüm de neler olacak? işte detaylar.

Kızıl Goncalar 7. bölüm de neler olacak?

Müyesser’in köşeye sıkıştırdığı Meryem, inandıkları ile kızı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Tek çıkış, Levent’le birlikte planladıkları yurt dışına kaçıştır. Ancak önce Cüneyd’in kaçırdığı Zeynep’e ulaşmaları gerekmektedir. Zeynep yüzünden Sadi Hüdayi ile karşı karşıya kalan Naim, içsel karmaşasıyla başa çıkmaya çalışırken, Beste ailesini bırakarak bulamadığı bir gerçekle yüzleşir. Sadi Hüdayi ise Cüneyd, Hande ve Birgül ile baş etmeye çalışırken yeğeninin tarikat üzerindeki etkisinin boyutunu kavrar.

Kızıl Goncalar 7. bölüm

Levent’in tüm zorluklara rağmen planladığı kaçış saati geldiğinde, Meryem ve Zeynep hayatlarının en zor kararını vermeye hazırlanırlar.

Kızıl Goncalar 7. bölüm fragman

Dizinin 7. bölüm fragmanını aşağıdakı bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kızıl Goncalar 7. bölüm fragman izle.

YouTube video

Kızıl Goncalar 7. bölüm de neler olacak? Meryem ve Zeynep’in zor tercihi!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!