Kızıl Goncalar 8. bölüm fragman izle! Kızıl Goncalar son fragman yayınlandı mı 20 Şubat Salı?

Bu hafta Now TV'de yayınlanacak olan Kızıl Goncalar dizisi 8. Bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölümü canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler, internet üzerinde Kızıl Goncalar'ın 8. Bölüm fragmanını araştırıyorlar. İşte detaylar... #kızılgoncalar #nowtv #yenibölüm #kızılgoncalar8bolum

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragman yayınlandı. Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın başrollerini paylaştığı Kızıl Goncalar dizisi, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu ediyor.

İnanç ve fikir ayrılıklarına rağmen, “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin ve babalığın birleştirici gücüne vurgu yapar. Kızıl Goncalar 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı nereden izlenir? Kızıl Goncalar yen bölüm fragmanı yayınlandı mı, nereden izlenir?

Kızıl Goncalar son bölümde ne oldu?

Meryem, Müyesser’in baskısı altında, inançları ile kızı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Tek çıkış yolu, Levent’le planladıkları yurt dışı kaçışının başarılı olmasıdır. Ancak öncelikle Cüneyd’in kaçırdığı Zeynep’i bulmak zorundadırlar.

Zeynep yüzünden Sadi Hüdayi ile karşı karşıya gelen Naim, teselliyi Nadire’nin kollarında aramaya karar verirken, Beste de ailesini bırakıp kaçtığı yerde huzuru bulamaz. Sadi Hüdayi, Cüneyd’in ve Hande ile Birgül’ün sorunlarıyla uğraşırken, yeğeninin tarikat mensupları üzerindeki etkisini gözlemlemek zorunda kalır.

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragman

Levent, tüm engellere rağmen kaçma planını hazırladığında, Meryem ve Zeynep, yaşamlarının en zor kararıyla karşı karşıya kalırlar.

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanı

Dizinin 8. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

KIZIL GONCALAR 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

YouTube video
Kızıl Goncalar 8. bölüm fragman izle! Kızıl Goncalar son fragman yayınlandı mı 20 Şubat Salı?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!