Kızıl Goncalar bu akşam var mı? 3.bölüm yayınlanacak mı? Yeni açıklama…

Kızıl Goncalar bu akşam var mı? Kızıl Goncalar dizisi, RTÜK'ün müdahalesi sonucu yayından kaldırıldı ancak yapımcı Faruk Turgut'un açıklaması ile 22 Ocak Pazartesi günü yeniden ekranlara gelecek. Dizi, tarikatlara odaklanan hikayesiyle izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Merakla beklenen Kızıl Goncalar ile sorular cevap bulacak. #KızılGoncalar #Tarikatlar #FOX

rtuk cezali kizil go
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıl Goncalar bu akşam var mı, yayınlanacak mı? Kızıl Goncalar 3. bölüm ne zaman? İşte bu soruların cevabı…

Tarıkatları konu alan Kızıl Goncalar dizisine RTÜK müdahale edip 9 milyon TL para cezası ve 2 kez yayın durdurma cezası verdi. Bu nedenle izleyiciler, “Kızıl Goncalar bu akşam var mı?” sorusunu merak ediyor. FOX TV’nin 15 Ocak Pazartesi yayın akışında diziye ilişkin bir karar bekleniyor.

kızıl goncalar bu akşam var mı

Dikkatleri üzerine çeken Kızıl Goncalar dizisi, yapımcısı Faruk Turgut’un sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile umut verdi. Turgut, “Kızıl Goncalar dizimizde çıkartıldığımız mekanların yenilerini bitirdik ve çekimlere tekrar başladık” dedi. Bu açıklama ile Kızıl Goncalar dizisinin 22 Ocak Pazartesi günü tekrar ekranlarda olacağı kesinleşti.

Artık izleyiciler, Kızıl Goncalar’ın yeni bölümlerini heyecanla beklemeye başlayabilir. 22 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelecek olan dizi, tarikatların ihtişamlı dünyasını yeniden gözler önüne serecek. Kızıl Goncalar, ekrana döndüğü zaman tekrar tartışmalara sebep olacak ve gerçekleri sorgulamaya devam edecek.

Kızıl Goncalar bu akşam var mı? 3.bölüm yayınlanacak mı? Yeni açıklama…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!