Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm de neler olacak? Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm fragmanı!

Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm de, mahalledeki boş dükkânın kiraya verileceği haberinin mahalleli üzerinde yarattığı etkiler anlatılıyor. Ayşe'nin dükkânı kiralaması için yardım almaya karar veren mahalleli, açık artırmada gereken parayı toplamak için bir araya gelir. Diğer yandan, Aspar'ın başarısızlıkla sonuçlanan bir planı vardır ve yeni bir strateji peşindedir. Ayşe dükkânı kiralayabilecek mi? Aspar'ın yeni planı ne? Soruların yanıtları, dizinin komik ve heyecan dolu mücadelesiyle birlikte izleyicilere sunulacak. #KodAdıKırlangıç #YeniBölüm #HeyecanlıMücadele

kod adi kirlangic
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TRT 1, mahallelerinde gizli bir teknoloji üssü kuran gençlerin kendi dronlarını tasarladıkları hikayeyi izleyicilerle buluşturan Kod Adı Kırlangıç 10. bölümüyle 14 Ocak Pazar günü saat 17.15’te ekrana gelecek.

Mahalleliyi bekleyen sürprizlerle dolu olan “Kod Adı Kırlangıç” dizisinin onuncu bölümünde neler olacak? Mahalledeki boş dükkânın kiraya verileceği haberi, tüm mahalleliyi rahatsız ederken, Kamil’in dışında herkes boş dükkânın Ayşe tarafından kiralanmasını istemektedir. Ayşe bu öneriye olumlu yanıt verse de, dükkânın açık artırma ile kiraya verileceğini ve bunun için ciddi bir para gerektiğini bilmektedir. Mahalleli ve Kırlangıç Takımı hızla harekete geçerek Ayşe’ye yardım etmeye karar vermiştir.

kod adi kirlangic 10 bolum

Bu arada, Yiğit Efe’nin ailesine ait bir projeye ulaşamayıp başarısız bulunan Aspar ise, bu kez çok farklı bir planı devreye sokmaktadır. Ayşe dükkânı kiralayabilecek mi? Aspar’ın yeni planı ne? Tüm bu soruların yanıtları, Kod Adı Kırlangıç’ın heyecan dolu ve komik mücadelesinde, mahalleliyi bekleyen büyük sürprizlerle birlikte, onuncu bölümde ortaya çıkacak.

Dizinin hayranları, merakla yeni bölümü beklerken, Kod Adı Kırlangıç’ın heyecanını sosyal medyada da paylaşmaya devam ediyorlar. Heyecanla beklenen onuncu bölümün ayrıntılarına ve sürprizlere dair daha fazla bilgi için diziyi takip etmeyi unutmayın!

Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm fragmanı

Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm fragmanı

Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm de neler olacak? Kod Adı Kırlangıç 10. bölüm fragmanı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!