kod adi kirlangic as

Kod Adı Kırlangıç 2. Bölümde de Aspar ve Ekibini Bekleyen Sürpriz Gelişmeler!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini anlatan “Kod Adı Kırlangıç”, yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. 19 Kasım Pazar günü saat 17:45’te yayınlanacak olan ikinci bölümünde, heyecan dolu olaylar izleyicileri bekliyor.

İkinci bölümde, mahalleye yeni taşınan Selim’in Kırlangıç grubuna katılmasıyla yaşanan olaylar işlenecek. Selim’in gelmesiyle birlikte Kırlangıç grubu, yarışa hazırlanmaya başlar. Bunun üzerine Şirket, Aspar’a görev verir. Aspar, Selim ve Yiğit Efe’nin çalışmalarını izleyecek, projeye dair bilgi toplayacak ve Şirket’e rapor sunacaktır.

Selim, ekibe projeyi geliştirebilmeleri için bir mekana ihtiyaçları olduğunu söyler. Ekip, Selim’den habersiz mekan arayışına başlar. Ayşe ise ekibe destek olmaya karar verir ve Yiğit Efe’nin anne babasından kalma ofisi açar. Bu sürpriz, Selim ve Kırlangıç ekibinin motivasyonunu arttırır.

Bu arada, Aspar da mahallenin diğer çocukları olan Şahin ve Müge’yi yanına çekerek kendi ekibini kurar. Aspar ve ekibi, Kırlangıç projesi hakkında bilgi toplamaya çalışırken, ekibin yeni ofisinde beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaklar mı?

Yeni bölümde, mahallede yaşanan yeni olaylar, çocukların proje heyecanı ve sürpriz gelişmelerin yanı sıra, izleyicileri büyülemeye devam edecek. Kod Adı Kırlangıç’ın ikinci bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Kod Adı Kırlangıç 2. Bölümde de Aspar ve Ekibini Bekleyen Sürpriz Gelişmeler!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!