Kolpaçino 4 filmi rekor üstüne rekor kırdı

Türk komedi filmi Kolpaçino'nun son seri filmi 'Kolpaçino 4', kısa sürede 1,698,157 seyirciyle gişe rekorları kırdı ve serinin en çok izlenen filmi oldu. #Kolpaçino4 #GişeRekoru #KomediFilm

kolpacino 4 filmi re 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbrahim Tatlıses, Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Aydemir Akbaş, Saba Tümer, Cengiz Kurtoğlu, Aşkım Kapışmak, ve Buket Dereoğlu gibi Türkiye’nin tanınmış oyuncularını bir araya getiren Kolpaçino’nun son filmi ‘Kolpaçino 4’, gösterime girdiği 24 Kasım’dan bu yana izleyiciden tam not alarak, rekor kırdı. Filmin hem serinin en çok izlenen filmi olma başarısını kazanması hem de kısa sürede seyirci rekoru kırması dikkat çekici oldu.

Kolpaçino 4 Film Görseli


Birsen Altuntaş’ın haberi üzerine bildirildi ki, ‘Kolpaçino 4’, yalnızca dört hafta içerisinde 1 milyon 698 bin 157 izleyici tarafından seyredildi. Gişe hasılatıyla göz dolduran film, Kolpaçino serisinin en çok sevilen ve izlenen filmi olmayı başardı ve ayrıca son yıllarda en çok izleyici toplayan komedi filmi oldu.

Kolpaçino 4 Film Görseli

Karşılaştırma yapacak olursak, Kolpaçino serisinin ilk filmi olan ve 2009’da yayınlanan ‘Kolpaçino’, 14 haftada 457 bin 687 seyirciye; 2011’de vizyona giren ‘Kolpaçino bomba’, 17 haftada 736 bin 320 seyirciye; ve nihayet 2016’da vizyona giren Kolpaçino’nun üçüncü filmi ‘Kolpaçino 3.Devre’ 14 haftada 1 milyon 412 bin 639 seyirciye ulaşmıştı.

Kolpaçino 4 Film Görseli
Kolpaçino 4 Film Görseli
Kolpaçino 4 filmi rekor üstüne rekor kırdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!