Kolpaçino oyuncuları, Mehmet Akif Ersoy’un programında kavga etti! Gerçek dakikalar sonra ortaya çıktı

Kolpaçino ekibinin aynı zamanda oyuncuları olan Şafak Sezer, Buket Dereoğlu ve Kubilay Penbeklioğlu, Mehmet Akif Ersoy'un popüler programında bir 'kavga'nın eşiğine geldi. Ancak Kubilay'ın son anda bir 'şaka' olduğunu açıkladığı bu olay, sosyal medyada büyük ilgi gördü. #Kolpaçino #MehmetAkifErsoy #CanlıYayınŞakası

kolpacino oyunculari
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en çok izlenen filmlerinden Kolpaçino 4‘ün başarılı isimleri Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, ve Serkan Şengül ile birlikte İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Cengiz Kurtoğlu, ve Mehmet Ali Erbil’in oynadığı film, vizyondaki ilk haftasında zirveye oynadı. Bu başarı elbette ekranların sevilen isimlerinden Şafak Sezer, Buket Dereoğlu ve Kubilay Penbeklioğlu’nun da katkılarıyla gerçekleşti.

Geçtiğimiz akşam Mehmet Akif Ersoy’un büyük beğeni toplayan programında boy gösteren başarılı oyuncular, unutulmaz bir bölümün parçası oldu. Üçlü, canlı yayında bir kavganın eşiğine gelerek Ersoy ve izleyicilerini şaşırtan bir performansla alkış topladı.

Kubilay Penbeklioğlu’nun filmden bazı sahnelerinin kurgu aşamasında çıkarılmasını eleştirdiği bu anlarda ise havanın gitgide gerildiğini gördük. Şafak Sezer’e yüklendiği bu enstantanelerde Kubilay’ı sakinleştirmeye çalışan Buket Dereoğlu maalesef başarılı olamadı. Sezer’in bu karşı atak karşısındaki sert ve şaşkın tavırları ise ekran başındakilere ilginç bir tablo sundu.

Kendisini kontrol edemeyen ve stüdyoda dolaşmaya başlayan Penbeklioğlu, Mehmet Akif Ersoy’u yerinden kaldırdı bir anda. Ne yapacağını şaşıran Ersoy, beraberinde stüdyo ekibini de bir arayış içine soktu. Ancak bu gerilim dolu anlar Penbeklioğlu’nun geri dönüp söylevini tamamlayıp şaka yaptığını açıklamasıyla birlikte son buldu, ve herkes rahat bir nefes aldı. Bu olay sosyal medyadaki hayran kitlesi arasında büyük yankı buldu ve akşamın unutulmaz karelerinden oldu.

Kolpaçino oyuncuları, Mehmet Akif Ersoy’un programında kavga etti! Gerçek dakikalar sonra ortaya çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!