Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. bölüm de neler olacak? Selahaddin Süreyya’yı kurtarabilecek mi?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin destansı hikayesinin yeni bölümünde, Selahaddin'in sağ salim bulunması ve düşman Gabriel'in yakalanması heyecanı doruğa çıkarıyor. Selahaddin, Askalan'ın fethi ve sevdiği kadın Süreyya'yı kurtarmak için tehlikenin ortasında cesurca mücadele ederken, Sultan Nureddin ve Selahaddin'in karşılaştığı ölümcül tuzaklar gerilimi artırıyor. Haçlıların zulmünden kurtulma umuduyla, Selahaddin'in kutlu yolculuğu devam ediyor. #SelahaddinEyyubi #AskalanınFethi #KudüsFatihi

kudus fatihi selahad
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. bölüm de neler olacak? Kudüs’ün fatihi ve efsanevi lideri Selahaddin Eyyubi, heyecan dolu bir bölümle bu hafta TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Karategin’in mucizevi kurtuluşuyla Selahaddin’in sağ salim bulunmasıyla başlayan bölümde, düşman Gabriel’in ise ağabeyi Turanşah ve Selahaddin’in yoldaşları tarafından yakalanması, atmosferi sıklaştıracak.

Artık Selahaddin’in ayaklanması ve Askalan’ın fethi gerçekleşme vakti gelmiştir. Ancak Dağın Efendisi’nin ortaya çıkması, Gabriel’in ölümün kıyısından kurtulmasına neden olur. Selahaddin ise daha önceden yarım bıraktığı işin peşine düşer ve Askalan’ı fethetmenin yanı sıra, sevdiği kadın Süreyya’yı da kurtarmak amacıyla tehlikeli bir maceraya atılır.

kudus fatihi selahaddin eyyubi 11 bolum

Sultan Nureddin’in küfre son verme çabalarıyla paralel bir şekilde, Selahaddin’in de zamanla yarıştığı bu mücadelede, tuzaklarla dolu bir düşman ordusuyla karşı karşıya kalır. Ancak Selahaddin’in azimli ve cesur tavrı, Süreyya’yı kurtarma umudunu canlı tutar. Sultan Nureddin ve Selahaddin, Gregor, Viktorya ve Dağın Efendisi’nin ölümcül tuzaklarıyla mücadele ederken, Haçlı cephesinin şeytani oyunlarına rağmen Askalan’ın kurtuluşunun gerçekleşme ihtimali ortaya çıkar.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. bölüm fragmanı

Dizinin 11. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. bölüm

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. bölüm de neler olacak? Selahaddin Süreyya’yı kurtarabilecek mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!