Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölümde neler olacak? Selahaddin sandığı herkesten önce bulabilecek mi?

Selahaddin Eyyubi'nin kaderi, sandığı bulma ve obasını koruma mücadelesiyle şekilleniyor. Heyecan dolu macerasını keşfedin! #SelahaddinEyyubi #Kudüs #Macera

kudus fatihi selahad
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölümde neler olacak? TRT 1’in, Kudüs’ü özgürlüğüne kavuşturan büyük komutan Selahaddin Eyyubi’nin hikayesini anlatan dizisi Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, 16. bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayın saati ise 11 Mart Pazartesi günü saat 20.00 olarak belirlendi.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölümde neler olacak?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’nin yaşadığı zorlu anlar devam ediyor. Gregor’un obasını basmasıyla başlayan olaylar zinciri, Selahaddin’i Melik Mevdud ile kılıç kılıca getiriyor. Sultan Nureddin ise suikastçıların tehditi altında. Selahaddin, obasını kurtarmak ve sandığı almak için büyük bir mücadele verir.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölüm

Ancak, Melik Mevdud’un oyalama taktikleri ve beklenmedik gelişmeler planlarını alt üst eder. Karategin’in sandığı ele geçirmesiyle işler daha da karmaşıklaşır. Şimdi Selahaddin, Yahudiler ve Haçlılar’ın tehditlerine karşı amansız bir yolculuğa çıkar. Acaba Selahaddin, sandığı bulup obasını kurtarabilecek midir?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölüm fragmanı

Dizinin 16. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölüm fragmanı izle.

YouTube video

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 16. bölümde neler olacak? Selahaddin sandığı herkesten önce bulabilecek mi?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!