Kuruluş Osman 148. bölüm de neler olacak? Osman Bey ve Taceddin Noyan Arasındaki Gerilim Yükseliyor!

kurulus osman osm
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuruluş Osman 148. bölümüyle 14 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de ATV’de seyirciyle buluşacak. İlgiyle izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacak. İşte detaylar…

Kuruluş Osman’ın heyecan dolu 148. bölümünde, Taceddin Noyan hala Osman Bey’i boyun eğdirmekten vazgeçmemiştir. Ancak Osman Bey, Taceddin Noyan’ın planlarını bertaraf etmek için yeni bir hamle yapma kararı alır. İşte Osman Bey’in bu taktiği herkesi şaşırtacak!

Taceddin Noyan, Mehmet Bey ile Uç Pazar’da bir araya gelmek için gizli bir buluşma ayarlar. Mehmet Bey, Taceddin Noyan’a karşı nasıl bir tavır takınacak? İki lider arasındaki bu görüşme, ilerleyen olaylar için büyük bir önem taşıyacaktır. Bununla birlikte, Gonca Hatun ise bu görüşmeden haberdardır ve bu bilgiyi Alaeddin Bey’e iletecektir. Ancak Gonca Hatun’un bu girişimi, kendi canına mal olabilir.

kurulus osman 148 bolum fragmani

Taceddin Noyan’ın yardımcılarından biri olan İmren Tegin, Uçlar’a gelir. İmren Tegin’in amacı ne olacaktır? Taceddin Noyan’ın emrinde yer alan bu cellat, neler yapacak? İşler daha da karmaşıklaşacak ve herkes için zorlu bir dönem başlayacaktır.

Karacelasun’u ele geçiren Osman Bey, Taceddin Noyan’a karşı güçlü bir gözdağı verir. İki lider arasında gerilim her geçen dakika artarken, Osman Bey ve Taceddin Noyan’ın son karşılaşması ne gibi sonuçlar doğuracak? Heyecanın dorukta olduğu bu bölüm, seyircileri ekran başına kilitleyecek.

Kuruluş Osman 148. bölüm fragmanı

Dizinin 148. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 148. bölüm fragmanı

YouTube video
Kuruluş Osman 148. bölüm de neler olacak? Osman Bey ve Taceddin Noyan Arasındaki Gerilim Yükseliyor!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!