Lost dizisinin Kate’i Evangeline Lilly’nin son hali görenleri hayretler içerisinde bırakıyor!

lost dizisinin katei
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vaktiyle dünya genelinde büyük yankı uyandıran ve bir kult haline gelen “Lost” dizisi, kahramanlarının tabiri caizse “kayıp” hikayelerini anlatıyordu. Sidney’den Los Angeles’a sefer yapan bir yolcu uçağığının talihsiz bir kazaya kurban giderek, bilinmezlik içerisindeki bir adada kalan kazazedelerin öyküsüne odaklanan dizi, belkide bu kadar fazla konuşulanlar arasinda gelir. Yıllar sonra yine Lost dizisinin başrol oyuncularından Evangeline Lilly‘nin değişimi, olay yarattı.

Dizide özgün bir karakter profiline sahip olan Kate, öz babasını öldürdükten sonra kaçak bir yaşam süren ve adada liderlik vasfı kazanan spinal cerrah Jack ve profesyonel dolandırıcı Sawyer ile romantik bir ilişki yaşamıştı. Aradan geçen yıllara rağmen, hayranlar dizide yer alan karakterleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Evangeline Lilly, başarılı bir performans sergileyerek hafızalara kazınan Kate karakterini canlandırmıştı. Dizi sonrasında da bir dizi yapımında kendine rol bulan Lilly, Lost dizisindeki Kate karakteri sayesinde izleyici hafızalarına kazınan bir figür haline geldi.

44 yaşını dolduran Evangeline Lilly’nin son görüntüsü, zamanın izlerini taşıyan bir portrenin stüdyo kalitesinde bir fotoğrafı gibi. Her ne kadar zamanın izlerini yüzünde taşıyor olsa da, ünlü oyuncunun hâlâ kendine has bir çekiciliği ve çarpıcı etkisi olduğunu söylemek abartı olmaz.

Lost dizisinin Kate’i Evangeline Lilly’nin son hali görenleri hayretler içerisinde bırakıyor!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!