Mal varlıklarına el konulan Selin Ciğerci, gözyaşları içinde isyan etti!

Tüm mal varlıklarına el konulan Selin Ciğerci, gözyaşları içinde isyan etti. Bu zamana kadar 60 milyon vergi ödediğini söyleyen Ciğerci, "Kimseye ödeme yapamıyorum. Faturalarımı çalışanlarım ve arkadaşlarımın eşleri ödüyor. Gökhan Çıra da benim için elinden geleni yapıyor. Yalvarırım bitsin" dedi. #SelinCiğerci #GökhanÇıra #Soruşturma

mal varliklarina el
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Engin ve Dilan Polat çiftinin mali suistimallere karıştığı iddiası sonrasında, popüler fenomenler arasında yer alan Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra da soruşturma kapsamına alındı. Mal varlıklarına el konulmasının ardından bu sıkıntılı duruma dair düşüncelerini gözyaşları arasında paylaşan Ciğerci, çalışanlarına maaş ödeme konusunda yaşadığı zorlukları ve faturalarının başka kişiler tarafından ödendiğini belirtti.

Instagram hesabından destekçilerine durumunu anlatan Selin Ciğerci’nin paylaşımlarında hüzün ve öfke bir aradaydı. Ciğerci, çalıştığı insanlar ve aile bireyleri dahil herkesin finansal hesaplarının bloke olması nedeniyle ödemelerde bulunamadığını ve kalbinde bu durum için büyük bir pişmanlık taşıdığını söyledi. Ciğerci;

“Bunları gözyaşları içinde yazıyorum. Soruşturmaya girdiğim için vallahi mutluyum, sorun yok. Kimseye ödeme yapamıyorum, çalıştığım insanlar, tüm ailem, herkesin hesapları kapandı. Şubat başı geldi, maaşlar geldi, çalıştığım üreticilere mahcup oldum. Ben 40 yaşında bir kadınım. Benim ve ailemin bir itibarı var. Sizlere her gün şubemde ben öyle şeyler yapmadım diye konuşup dertleşiyorum. Ama ben çok yoruldum.

Neler yaşıyorum sizlere asla belli etmiyorum ama çok üzülüyorum keşke böyle olmasaydı. Ben sizinle olmayı çok seviyorum. Çalışıyorum, vergimi de ödüyorum. Tüm günüm sizinle geçiyor. Çalışmaya başladığım günden beri ülkeme toplam 60 milyon TL vergi ödedim. Sevgili hanımlar evden kaçtım, bir kişiden borç almadım. Korsan taksicilik bile yaptım ama bu süreçte ilk kez borç aldım. Ayıp değil evet ama ben bunlar hak etmedim lütfen bir an önce sonuçlansın. Neyi hak ediyorsam onu yaşamak istiyorum” dedi.

selin ciğerci

Zor zamanlar geçirdiğini söyleyip gözyaşlarına hakim olamayan Selin Ciğerci, sözlerine şöyle devam etti:

“Kim ne yaptığını bilmiyorum ama ben kendimi biliyorum. Çok yoruldum… Annemin emekli maaşına kadar her şey kapalı. lütfen bir an önce sonuçlansın. Suçum varsa, bir şey yaptıysam yaşamak istiyorum. Yapmadıysam da bir an önce bitsin. Ben kendimi biliyorum. Yalvarırım bitsin. Ben ağız tadıyla çalışmak istiyorum. Lütfen, yalvarıyorum.

Ben para aklamayı değil, kazanmayı biliyorum. Eski eşim Gökhan Çıra, Tuzlaspor olayıyla ilgili takipsizlik kararı aldı. Benim güzellik merkezim üzerinden para aklandığı söylenmişti. Kim bana bunu yaşattıysa karmasını yaşasın. Soruşturma açıldığında yurtdışı yasağı geleceğini biliyorduk bana ‘Amerika’ya git’ dediler. Ben ne yaptım da kaçayım? Kafa gerçekten gitti. Sağlıklı bir beynim kalmadı.”

mal varliklarina el 3

Bu süreçte faturalarını arkadaşlarının eşlerin ödediğini ve eski eşi Gökhan Çıra’nın kendisine destek olduğunu söyleyen Selin Ciğerci, “Bu süreçte tüm faturalarımı internet, telefon vs. çalışanlarım, arkadaşlarım ve eşleri ödüyor. Hiç birini unutmayacağım. Kızımın babasının da kapalı her şeyi ama onun yaptıklarını, mağdur olmayalım diye yapmaya çalıştıklarını asla unutmayacağım. Teşekkür ederim Gökhan Çıra” ifadelerini kullandı.

Mal varlıklarına el konulan Selin Ciğerci, gözyaşları içinde isyan etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!