Maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, camide vaaz vermeye başladı

yaşar alptekin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1989 yılında yayınlanan Lambada filmi ile hatırlandığımız Yaşar Alptekin, son zamanlarda kendi manevi yolculuğuna adım attı. İlk olarak profesyonel aktör ve manken olarak kariyer yapan Alptekin, bir süreden beri maneviyata bir adım daha yaklaştı ve daha sessiz ve huzurlu bir yaşam sürmeye karar verdi.

maneviyata yonelen y 4

Yaşar Alptekin, görüme usulü maneviyatını paylaştığı Nadire Tunca ile hayatını birleştirdi. Aslında Alptekin’in yeni girişimi olan vaaz verme, ilk olarak Eminönü’nde bulunan Marputçular Camii’nde gerçekleshirilen Cuma vaazı ile gündeme geldi. Kendi has bıraktığı etkisi ve maneviyatı yansıtma gayesi ile ve Yaşar Alptekin’in bu yeni yönü, sosyal medya kullanıcıları için epey bir konuşulacak bir konu oldu.

maneviyata yonelen y 5

Birçok kişi, Yaşar Alptekin’in bu içtenlik dolu hali ve ruhani değişiminden etkilendi ve “Hidayete ermiş ne güzel görüntü” şeklinde düşüncelerini dile getirdi. Yaşar’ın bu yeni yolculuğu merakla izlenirken, Yaşar Alptekin’in konuyla ilişkin açıklama yapmaması da merak uyandırdı. Kendi Instagram hesabından o anları paylaşan Alptekin ise ne zaman konuşacağı hakkında herhangi bir ipucu vermiyor.

maneviyata yonelen y 6
maneviyata yonelen y 7
yaşar alptekin
Maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, camide vaaz vermeye başladı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!