MasterChef All Star kim elendi: Favori yarışmacılardan biri daha gitti…

masterchef all star
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8’in izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef All Star yarışmasında kıyasıya rekabet devam ediyor. Haftanın son bölümüyle ekranlara gelen yarışmada, büyük final öncesi son dörde kalan yarışmacılar, şampiyonluk için ter döktüler.

Masterchef all star kim elendi?

İlk etapta yarışmacılar, Mehmet şefin belirlemiş olduğu yeşil tabak konsepti ile başlangıç tabağı hazırladılar. Bu tur için yarışmacılara 60 dakika süre verilirken, Tahsin 22, Esra 19.5, Hasan 20.5, Barbaros 22 puana ulaşmayı başardı.

Yarışmanın ikinci etabında ise ana yemek konusu ele alındı. Yarışmacılar, yine yeşil tabak konseptinde ana yemekler hazırladılar. Somer şef, tabakların genelde başarılı bulduğunu ifade ettikten sonra puanlama kısmına geçildi. Bu turda ise Tahsin, Somer şefin kendisine verdiği kaşığın sahibi oldu ve yarışma boyunca gözyaşlarını tutamadı. Bu tur sonunda Tahsin 48.5, Barbaros 45.5, Hasan 45.5, ve Esra 43 puanla son tura geçmeye hak kazandılar.

Yarışmanın son turunda ise tatlı konusu işlendi. Yarışmacılar, yeşil renk ağırlıklı tatlılar hazırladılar ve bu tur için de 1 saat süre verildi. Tatlı bölümünün sonunda bir isim daha kaşık aldı: o isim Danilo şeften kaşık alan Hasan oldu. Puanlamalar sonucunda Hasan 72, Tahsin 68.5, Barbaros 64, Esra 65.5 puana ulaştı.

MasterChef All Star‘daki macerasını dördüncü sırada tamamlayan isim Barbaros oldu. Yaptığı açıklamalarla duygusal anlar yaşayan Barbaros, “Başından beri hedefim kupayı alabilmekti. Geldiğimden beri tek amacım bu oldu. Her ne kadar sonuç istediğim gibi olmasa da hiçbir şey için pişmanlık duymuyorum. Daha fazla deneyim kazanabilirdim.” ifadelerini kullandı.

MasterCheff All Star son bölüm

MacterCheff All Star’ın son bölümü olan 196. bölümünü aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

MasterChef Türkiye All Star 196. Bölüm

MasterChef All Star kim elendi: Favori yarışmacılardan biri daha gitti…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!