Mehmet Ali Erbil, “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum” diyen kızı Yasmin Erbil’e cevap verdi

Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil'in yaptığı açıklamalara cevap verdi. "Çok fazla babalık deneyimi yaşadığını düşünmüyorum" diyen Yasmin'e samimi bir şekilde cevap veren Erbil, onun mutluluğunun önemini vurguladı. #MehmetAliErbil #YasminErbil #Babalık

mehmet ali erbil c
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil‘in Nergis Kumbasar’dan dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, son zamanlarda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Babası hakkında çarpıcı ifadeler kullanan Yasmin, “Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak. Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum Çok fazla kadının, etrafında genç kızların olması hala beni yaralıyor ve bu durumu aşabildiğimi söyleyemem. Bu kadar genç kadınla değil de kendi yaşıtlarında kadınlarla birlikte olması beni çok daha mutlu ederdi.” dedi.

mehmet ali erbil c

Bu açıklamaların ardından Mehmet Ali Erbil sessizliğini bozdu ve ilk kez konuştu. Babalık rolünü güzel bir şekilde yerine getirdiğine inandığını dile getiren ünlü sanatçı;

“Bir baba olarak evlatlarıma güzel babalık yaptığıma inanıyorum, yapmaya da devam ediyorum. Güzel ve sorumluluk sahibi bir babayım. Ben bugüne kadar Yasmin’in özel hayatına, arkadaşlarına, erkek arkadaşlarına, kılık kıyafetine instgramdaki paylaşımlarına karışmadım ve aldığı tüm kararlara saygı duydum. Bende özel hayatımda bana saygı duyulmasını isterim. Tabi ki kızımın bu açıklamalarına bir baba olarak kırıldım ama o benim çocuğum kol kırılır yen içinde kalır” şeklinde konuştu.

Mehmet Ali Erbil, “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum” diyen kızı Yasmin Erbil’e cevap verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!