Mehmet Ali Erbil’den Kendisinden 40 Yaş Genç Olan Sevgilisiyle İlgili Şok İtiraf!

40 yas kucuk sevgili
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son dönemdeki sağlık sorunlarını atlatarak sağlığına kavuşmuş ve adından sıkça söz ettirmeye başlamıştı. Özel hayatıyla da gündemde olan Erbil, geçtiğimiz haftalarda 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile ilişki yaşadığı haberleriyle magazin dünyasını sarsmıştı. Bu ilişki, hatta daha fazlası olarak evlilik teklifi ile devam edecekti. Ancak Erbil bir süre sonra ayrılık kararı aldı.

Mehmet Ali Erbil, ilişki yaşadığı Gülseren Ceylan ile ayrıldığını doğruladı. Genç kadınla olan ilişkisinin sona erdiğini açıklayan ünlü şovmen, ayrılık sebeplerini de kamuoyuyla paylaştı. Erbil, Gülseren’in evlilikle birlikte maddi beklentilerinin arttığını söyledi. Ev, araba, pırlantalar talep ettiğini belirten Erbil, para hırsının ağır bastığını düşündüğü için ilişkiyi sonlandırdığını dile getirdi.

Mehmet Ali Erbil sevgilisinden ayrıldı.

Ancak Mehmet Ali Erbil’in ayrılık kararı, sevgilisinin ailesi tarafından da etkilenmiş gibi görünüyor. Ünlü şovmen, ailesinin genç kadını red ettiğini ve bu yüzden de ayrılmak zorunda kaldıklarını açıkladı. Erbil, Gülseren ile hala iletişimde olduklarını ancak barışma ihtimallerinin olmadığını da belirtti.

Mehmet Ali Erbil’den Kendisinden 40 Yaş Genç Olan Sevgilisiyle İlgili Şok İtiraf!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!