uraz kaygilaroglunun

Melis İşiten özel hayatı hakkında konuştu: Erkek olsam kendimle sevgili olurdum!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Son dönemlerde Youtube üzerinden yayınladığı şovuyla adından sıkça söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten sessizliğini bozdu ve özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazeteci Oya Çınar’a verdiği röportajda İşiten, evlilik konusunda kapalı olmadığını, aksine aşık olursa yeniden evlenebileceğini dile getirdi. Bu açıklamalarıyla hayranlarını şaşırtan İşiten, “Erkek olsam kendimle sevgili olurdum” diyerek de dikkatleri üzerine çekti.

Melis İşiten, evlilik konusunda bir tercih olduğunu ve bunu saygıyla karşıladığını belirtti. Ancak kendisinin böyle bir insan olmadığını vurgulayan İşiten, Uraz Kaygılaroğlu’nun da öyle biri olmadığı için ayrıldıklarını ifade etti. Bugün ne hissettiğini bilemeyeceğini söyleyen İşiten, şu an için yeniden aşık olması gerektiğini ve çok aşık olmayı seven biri olduğunu dile getirdi. Aşka aşık olduğunu söyleyen İşiten, yeniden evlenmek için yine o kadar büyük bir aşka ihtiyaç duyduğunu belirtti. Bir kere aşık olunmadığını, bu duyguya girildiğinde ve yine yüksek şekilde yaşandığında hızlıca evlenebileceğini de ekledi.

Öte yandan Melis İşiten, şu an için böyle biri olmadığını ancak eğer o duyguya girerse ve yine yoğun bir şekilde yaşarsa hızlıca evlenmeyi düşünebileceğini söyledi. Dizi oyunculuğuyla tanınan İşiten, özel hayatında da duygusal biri olduğunu ve aşka olan tutkusunun da evlilik kararlarını etkileyebileceğini sözlerine ekledi. Kendine saygı duyduğunu ve bir ilişkiye adım atacağı zaman bu duyguyu tam anlamıyla yaşamak istediğini ifade eden İşiten, gelecekteki aşkını beklediğini ve uygun bir zamanda evlilik düşüncesini tekrar değerlendirebileceğini belirtti.

Melis İşiten özel hayatı hakkında konuştu: Erkek olsam kendimle sevgili olurdum!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!