Melisa Döngel’den estetik yaptıranlara eleştiri: “Mimik bir oyuncunun olmazsa olmazı”

Melisa Döngel, son dönemde estetikle kendini yeniden şekillendiren oyunculara karşı net bir mesaj verdi ve mimiklerin bir oyuncunun olmazsa olmazı olduğunu söyledi. Kendisi de estetik uygulamalarına maruz kalan Döngel'in bu samimi itirafı hayranları arasında geniş yankı buldu. #MelisaDöngel #Estetik #Mimik

oyuncu melisa dongel
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Takipçilerinin sıkça güncellediği estetik müdahalelerle konuşan oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde girdiği bir programda estetiklerini açıkladıktan sonraki süreçte gündeme damga vurmuştu. Yüzüne yapılan her bir operasyonu unutan beğenilen sanatçı, bu sefer estetik yaptıran meslektaşlarına yönelik sert eleştirilerde bulundu.

Melisa Döngel, “Mimik bir oyuncunun olmazsa olmazı. Estetikle mimiklerin bozulacağı evreye gelme durumu mesleğe yapılacak büyük bir saygısızlıktır.” dedi.

24 yaşındaki yetenekli sanatçı, son iki yıl içinde çenesine, yanağına ve dudağına dolgu maddesi enjekte ettirdiği bilinmektedir. Bununla birlikte, ünlü oyuncu düzenli olarak botoks uygulamasına devam etmektedir.

Döngel programda açıkça, “Çene dolgum, biraz yanak dolgum var, biraz dudak, biraz da botoks. Ben benlikten çıkmışım aslında.” diyerek estetik operasyonlarına dair bilgiler verdi.

Melisa Döngel, son derece samimi bir şekilde, ‘Bütün Türkiye’nin beklediği bir an gerçekleşiyor. Dolgularımı eritiyorum. Yaptığım bütün hatalı ve yakışmayan bütün işlemlerimi doktorumun gözetiminde hayatımdan gönderiyorum.‘ ifadelerini kullandı.

Melisa Döngel’den estetik yaptıranlara eleştiri: “Mimik bir oyuncunun olmazsa olmazı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!