Meme dikleştirme operasyonu geçiren İngiliz model Chloe Rose’un göğüs uçları çürüdü

Estetik ameliyat sonrası sağlık sorunları yaşayan genç model Chloe Rose, sosyal medya üzerinden durumunu paylaştı. İngiltere Dışişleri Bakanlığı Chloe'nun durumunu yakından izliyor. #ChloeRose #EstetikOperasyon #SağlıkSorunları

meme diklestirme ope
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere merkezli genç model Chloe Rose, birkaç hafta önce, Türkiye’de yaptırdığı, maliyeti 108 bin TL olan meme dikleştirme operasyonunun ardından beklenmedik bir problemle karşılaştı. Ne yazık ki operasyonun ardından, göğüs uçlarında kan dolaşımı durdu ve dolayısıyla çürüme meydana geldi.

Chloe Rose

Bu ciddi durum karşısında Manchester’deki bir hastaneye acil olarak sevk edilen 22 yaşındaki model, yaşadığı bu durumu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Chloe’nun ailesi, memleketine dönebilmesi ve İngiltere’de gerekli tedavinin sağlanabilmesi amacıyla GoFundMe üzerinden bir kampanya başlattı.

meme diklestirme ope 4

Toplamda 308 bin TL’den fazla yardım toplandı. Chloe’nun kız kardeşi Collette Pickering, durumu “Chloe meme dikleştirme operasyonu yaptırdı ve meme uçlarının kan akışını kaybederek çürüme meydana geldi. Doktorlar hiçbir zaman bir problem olmadığını kabul etmedi, süreç boyunca her şeyin yolunda olduğunu iddia ettiler” şeklinde ifade etti.

meme diklestirme ope 1

Bu arada, İngiltere Dışişleri Bakanlığı durumu yakından takip ettiğini duyurdu. Halifax Milletvekili Holly Lynch, Chloe’nun durumu hakkında Dışişleri Bakanlığı ile iletişime geçtiklerini ve durumu gündeme taşımayı planladıklarını belirtti.

meme diklestirme ope 3

Meme dikleştirme operasyonu geçiren İngiliz model Chloe Rose’un göğüs uçları çürüdü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!