Merve Boluğur’un çocuk çıkışından dolayı gözlerin çevrildiği Murat Dalkılıç sitem etti

Murat Dalkılıç, eski eşi Merve Boluğur'un çocuk sahibi olmak istemediğini belirten açıklamalarına sosyal medya üzerinden yanıt verdi. "Söz konusu kişi ben değilim," dedi. Dalkılıç, Merve'nin muhtemelen kendisinden sonraki bir ilişkisini kastediyor olabileceğini belirtti. #MerveBoluğur #MuratDalkılıç #EskiEş

merve bolugur un coc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sanat dünyasının popüler çiftlerinden biri olan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, ani bir kararla 2022’de yollarını ayırma kararı aldılar. Anlaşmalı bir şekilde boşandılar. Bu durumu takip eden halkın ilgisi ise Merve Boluğur’un bir televizyon programında yaptığı mutlu aile tablosu beyanına yoğunlaştı.

Boluğur’un çocuk isteği konusunda samimi ifadeler kullanmasından sonra, beraber olduğu dönemde çocuk sahibi olmak istemeyen eski eşi Murat Dalkılıç’ın hedef gösterilmesi üzerine Dalkılıç, sosyal medya platformları üzerinden tepki gösterdi.

murat dalkılıç

Boluğur’un yaptığı paylaşımlarda, arzuladığı en büyük mutlulukların başında bir evlilik ve bir erkek çocuğunun gelmesini belirtti. Boluğur, “Hayatta en çok ihtiyaç duyduğum şey mutlu bir yuvam ve tatlı bir erkek çocuğum olmasıydı. Çok istiyordum.” ifadelerini kullandı.

Eski eşi Boluğur’un bu açıklamalarını takiben, Dalkılıç hedef gösterildi ve onun karşılaştığı yoğun ilgi ve eleştirilere cevap vermek zorunda kaldı. Dalkılıç, profilinden bir video yayınlayarak, üzgün bir biçimde sitemde bulundu.

Çevrimiçi alınan yoğun eleştirilere ve kişisel sağlık sorunlarının üzerine gelen olumsuz yorumlara cevap veren Dalkılıç, “Alvidaaaa” temasını taşıyan videonun editlenmesinin ve kendisine gönderilmesinin üzerine gerekeni yapmıştır.

Dalkılıç, “DM kutuma gelen sevgisel mesajlar beni derinden etkiliyor. Geçtiğimiz günlerde yaşadığım sağlık sorunlarından dolayı ben de bu durumla ilgili olarak pek ilgilenemedim. Fakat, artık doğruyu söyleme zamanım geldi. Bu video’yu bana gönderenler, burada hedef gösterilen kişi ne yazık ki ben değilim.

Evli olduğumuz zamanlarda ne bana ne de kendine çocuk yapmak istemeyen eski karım, büyük ihtimalle sonraki bir sevgiliden bahsediyor. Bu durumda önemli olan ise bu konuda konuşmanın üzerinden çok zaman geçmesi. Ancak, belirli bir süre sonra anlamını yitiren hatıralar aslında ne kadar önemli oluyor?” ifadelerini kullandı.

Merve Boluğur’un çocuk çıkışından dolayı gözlerin çevrildiği Murat Dalkılıç sitem etti
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!