Metin Akpınar’ın kızı Duygu: “Zamanı geldiğinde hesap soracağız”

metin akpinarin kizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekim ayında tanınmış sanatçı Metin Akpınar‘ın ikiz kızları olduğu iddiası magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. İkizlerin Metin Akpınar’a anneleri aracılığıyla açtığı paternite davasını neticesinde 35 yaşlarındaki Duygu Nebioğlu ve kardeşi, Akpınar’ın kanıtlanmış kızları olarak mahkemelerden zaferle çıktı.
ikizler, Antalya’nın bir mahallesinde bir bakıcıya bırakıldıktan sonra Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından himaye altına alındıkları belirlendi. Akpınar’ın 1988 yılında bir ilişki sonucu evlilik dışında ikiz kızları olduğu iddiası, mahkeme kararıyla onaylandı.

Bu olayların ardından Duygu Nebioğlu, dikkat çeken bir sosyal medya paylaşımıyla gündemi meşgul etti. Duygu Nebioğlu’nun paylaşımında, “Bizler umutları kırılmış, umutsuz kalmayan çocuklarız. Benimle paylaştıklarınız bana anlattıklarınız sırrımdır. Zamanı geldiğinde her şeyin hesabını soracağız. Sabır…” ifadelerini kullandı.

Katıldığı bir TV programında, “Metin Akpınar başından itibaren bizi sakladı ve ‘Benim haberdarlığım yok’ dedi. Kendini korumak adına bizleri yalanladı” diyen Nebioğlu, mahkemeye başvurduğunu belirtti ve “Babamın bugüne dek benim için özür dilemesi olmadı. Kendi eşini korudu ama bizleri korumadı. Bu sürecin sonunun ne olacağını tahmin etti, her şeyin farkındaydı. Oyunculuk konusunda çok başarılıydı.” ifadelerini kullandı.

Nebioğlu, daha sonra Metin Akpınar‘ın eşiyle de karşılaştığını ve ilk başta iyi davrandığını ancak sonrasında durumun değiştirildiğini aktarıyor. Nebioğlu, “‘Sen neden Metin Ağabey’in adını kullanarak itibar kazanıyorsun. Annenin yanına git.’ diyerek tepki gösterdi. ” ifadelerini kullandı.

Metin Akpınar’ın kızı Duygu: “Zamanı geldiğinde hesap soracağız”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!