Miami’de ödül alan Neslihan Atagül konuşmasını İspanyolca yaptı

Neslihan Atagül, Miami'de ödül alarak büyük bir başarı elde etti. İspanyolca konuşmasıyla izleyicileri etkileyen ünlü oyuncu, Türk dizilerinin Latin Amerika'da gördüğü ilgiyi temsil etti. Kadir Doğulu da eşine olan desteğiyle gurur duydu. #NeslihanAtagül #Miami #TurkishDramaQueen

miami de odul alan n
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Miami’de ödül alan Neslihan Atagül, Türk dizilerinin Latin Amerika’ya satışının 10. yılı şerefine düzenlenen bir törende sahneye “Turkish Drama Queen” olarak davet edildi. Ünlü oyuncu, teşekkür konuşmasını İspanyolca olarak gerçekleştirdi. Bu özel gecede Atagül’e eşi Kadir Doğulu da eşlik etti.

miami de odul alan n 1

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda ihanet haberleriyle gündeme gelmiş ve evliliklerinin sona ereceği iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak çift, her fırsatta bu iddiaları reddederek ilişkilerine devam etmişti.

miami de odul alan n 2

Keyifli bir tatil için Miami’ye giden çift, buradaki törende büyük bir başarı elde etti. Neslihan Atagül, Türk dizilerinin Latin Amerika’da gördüğü ilgiyi temsil ederken, Kadir Doğulu da eşine olan desteğiyle gurur duydu.

miami de odul alan n 3

Bu ödül töreninde gerçekleşen Neslihan Atagül’ün İspanyolca konuşması, izleyiciler tarafından büyük bir beğeni topladı. Atagül, dünya çapında tanınan bir oyuncu olmanın ve Türk dizilerinin uluslararası alanda ne kadar etkili olduğunun bir göstergesi oldu.

Miami’de ödül alan Neslihan Atagül konuşmasını İspanyolca yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!