Mika Can Raun günler sonra hastaneden paylaşım yaptı! “Prensesiniz…”

Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun, bir süre sosyal medyada yoktu ve bu durum hayranlarını merakta bıraktı. Sonunda sessizliği hastane odasından paylaşım yaparak bozan Raun, takipçilerine "Prensesiniz geldi" mesajını verdi. #MikaCanRaun #SosyalMedya #PrensesinizGeldi

mika raun gunler son
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antrenörlükten, cinsiyet değişimi ve bir dizi estetik operasyonla gece hayatının ünlü ismi haline gelen Mika Can Raun, takipçilerini sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla bilgilendirmeye alışkındı. Ancak, sürekli aktif olan Raun’nın bir dönem paylaşımlarını durdurması, merak uyandırdı. Bu sessizlik iddiaları beraberinde getirdi, Raun’nın hakkında çeşitli spekülasyonlar yapıldı. Bu, hem onun öldüğüne hem de kaçırıldığına dair söylentilerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Üzgün ve endişeli hayranlarının meraklı bekleyişi sona erdi. Raun, sessizliğini bozdu ve ardı ardına gelen iddialara son verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda tüm dikkatleri üzerine çekti. Raun paylaşımlarını tekrar aktif hale getirerek sevdiklerinin kalplerine su serpti.

En son hastane odasından “Prensesiniz geldi” paylaşımını yaptı. Bu paylaşım, Raun’un hastane odasında sağlık personeli ile beraber olduğunu gösteriyor. Hayranları, bu paylaşımı gördüğünde rahat bir nefes aldılar. Raun’un yeniden sağlığına kavuştuğunu gören takipçileri, bunu sevinçle karşıladılar.

Mika Can Raun günler sonra hastaneden paylaşım yaptı! “Prensesiniz…”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!