Müge Anlı’da akıllara durgunluk veren olay! Eşi için “Kuzenim”, çocuğu için de “Kardeşim” dedi

Müge Anlı programında tarifsiz bir skandal! Almanya'da yaşayan Türk aile, eşi ve bebeğini terk eden kadının kimliğini ve ailesini reddederek tüm ülkeyi şoka soktu. Kadın, tüm olguları ve iddiaları kabul etmiyor ve kendi kimliğini sürekli inkar ediyor #MügeAnlı #TatlıSert #Skandal

muge anli da akillar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hüseyin adında bir erkek, Almanya’da yaşadığı eşi Evra ve 9 aylık kızını bulabilmek amacıyla İstanbul’a gelip ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. İddialara göre Evra Türkiye’deki başka bir erkekle kaçıp, canlı yayına gelip hayrete düşüren ifadelerde bulundu.

Genç kadın, Hüseyin’in gerçekte eşi değil kuzeni olduğunu, kendisinin de bebeğin ablası olduğunu iddia etti. Kendi yüzünün Hüseyin ile çekilen tüm fotoğraflara montajlandığını iddia eden Evra, sonrasında emniyete götürüldü.

muge anli da akillar 6

Evra, Hüseyin’in eşi olduğunu reddetmiş ve annesinin aslında teyzesi olduğunu ileri sürdü. Baba Ayhan ise kızının bu iddialarına “Hafızamı yitireceğim. O kadın benim eşim, senin annen. İki çocuğum olduğunu korumak. Biri Evra, diğeri de oğlum. Basit!” diyerek tepkisini gösterdi.

Evra’nın Hüseyin’in aslında kuzeni Elif ile evliliği hakkında yapmış olduğu şaşırtıcı iddialar “Hüseyin, Elif’le evlenmiştir. Kendimi Türkiye’den kaçmaya zorlamak için bu şeyleri diyorlar” şeklinde olmuştur.

muge anli da akillar 3

Evra, bebekle ilgili olarak da inkarcı bir tavır sergilemiş ve “O benim kız kardeşimdir, annemle yanımda olduğunu biliyor. Kardeşime ben bakıyorum. DNA testi talep ediyorum” dedi. Müge Anlı’nın gösterdiği ultrason görüntülerinin kendisine ait olmadığını da söyledi.

Evlilik belgesi ve kimlikte kendisinin resmi olduğu ortada olmasına rağmen Evra tüm bu durumları reddedip, Hüseyin ile çekilen nişan, kına ve dans videolarının montaj olduğunu öne sürdü.

muge anli da akillar 5

Yayın sırasındaki skandal gelişmeler üzerine Aile Bakanlığı hemen inceleme başlatmıştır. Sonucunda Evra, Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından canlı yayından alınarak ifadesi alınmak üzere götürüldü.

Müge Anlı’da akıllara durgunluk veren olay! Eşi için “Kuzenim”, çocuğu için de “Kardeşim” dedi
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!