Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminden İlk Görüntüler

murat gogebakan film
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


8 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, unutulmaz sanatçıyı başarılı oyuncu Burak Sevinç’in canlandırdığı bir yapıt olarak sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Burak Sevinç, filmde Murat Göğebakan’ın yaşam yolculuğunu anlatırken, yönetmenliği ise Ali Ayyıldız üstleniyor.

Murat Göğebakan, “Ben Sana Aşık Oldum” ve “Vurgunum” şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kurmuş olan bir sevgi adamıdır. Onun zorluklarla dolu hayatı, hastalığı ve derin yara aldığı aldatılma hikayesi müzik kariyeriyle birleştirilerek beyaz perdeye aktarılıyor.

Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç’e, Tuvana Türkay ve Hande Soral gibi yetenekli isimler eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Merve Kansu, Necmi Yapıcı, Feride Çetin, Levent Tülek, Durukan Çelikkaya, Faruk Pakiş ve Güney Kılınç gibi isimler yer alıyor.

Bu filmde, sanatçının hayatındaki dönüm noktaları ve yaşama tutunma çabası gözler önüne seriliyor. Murat Göğebakan’ın kanseri nasıl yendiği ve ihaneti nasıl yenemediği, filmde duygusal bir şekilde anlatılıyor. Kral FM’in medya sponsoru olduğu bu film, Murat Göğebakan’ın hayata tutunma hikayesini, müzikal başarılarını ve aşkla olan sınavlarını seyircilere aktarıyor.

“Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, 8 Aralık’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak. Unutulmaz sanatçının hayatını ve müzik yolculuğunu anlatan bu film, sevgi dolu kalplerdeki yerini hiç kaybetmeyen Göğebakan’ın izleyenleri derinden etkileyecek. Sinema perdesinde Murat Göğebakan’ın yaşadığı zorluklara meydan okuyuşunu izlemek için 8 Aralık’ı sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminden İlk Görüntüler
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!