Nev’in konserinde olay çıktı! Sahneye alkollü çıktığı söylenen şarkıcı, seyircilerle tartıştı!

nev in konserinde ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler müzik sanatçısı Nev, geniş hayran kitlesi ile Antalya’da bir araya geldiği konserde seyircilerle tartıştı. Alkollü olduğu iddialarıyla gündeme oturan Nev, performans sergilemekte zorlandı. Seyircilerin hoşnutsuzluğunu üzerine çeken sanatçı, onların tepkisine maruz kaldı.

Antalya da bir mekanda düzenlenen konser, Nev’in iddia edilen alkollü hali ve şarkıları söyleyememesi nedeniyle kaosa döndü. Seyirciler performans eksikliğine “Aşağı in, ağabey” şeklinde karşılık verdi. Bu sırada ise bir görevlinin ortaya çıkarak Nev’e müdahalede bulunması durumu daha da karmaşıklaştırdı.

Konserde seyircilerden özür dileyen Nev, geri geleceği sözünü vermeyerek “Bundan sonra gelirsem namertim” şeklinde konuştu. Sahneden çıkmak için yardımcını kullanan artist, “Bu işin masrafını ben karşılayacağım” dedi. Bu sırada bir seyircinin “Terbiyesiz” nidaları üzerine Nev, tepkiyi artırdı.

Nev’in konserinde olay çıktı! Sahneye alkollü çıktığı söylenen şarkıcı, seyircilerle tartıştı!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!