Nilperi Şahinkaya’dan özel hayatına dair samimi açıklamalar: “Seksi değil cilveliyim”

oyuncu nilperi sahin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınan ve sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizinin ardından kendine sağlam bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Ekranlardaki karakterleri kadar özel hayatı ve modasıyla da dikkat çeken Şahinkaya, sosyal medyada kendisi hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Son zamanlarda konuk olduğu bir Youtube programında kendi kişiliğini ve tercihlerini açıklarken, romantik bir ilişkide aradığı ilkeleri ve beklentilerini dile getirdi. Kıskançlık konusunda oldukça açık sözlü olan Nilperi Şahinkaya, bu konuda dürüstçe konuşmayı tercih etti.

Aktardığına göre; kendisini “Erşan Kuneri”de canlandırdığı Seyyal karakteri kadar seksi bulmuyor fakat kendi tarzını “cilveli” olarak tanımladı ve ekledi: “Ama cilveliyim. İkincisinde oynamasaydım çok üzülürdüm.”

Program boyunca dile getirdiği düşüncelerinden bir diğeri de “Sevgilisiyle flört eden biri karşısında nasıl bir tutum sergiler?” sorusuna cevap vermek oldu. Bu durumu “sinir bozucu” olarak nitelendiren Şahinkaya, “Buna çok sinirlenirim. 4 yıl önce ilişkimizin başlarında böyle bir şey yaşanmıştı. Ben o anda durmuştum. Ona, ‘Sen benim sevgilimle!’ diye uyarı yapmam. Ama kızın gözlerinin içine bakıp ona fikslenmiştim. Burada kız hiç ben yokmuşum gibi davranıyor. Bu en sinir bozucusu. Ama tabii partnerimden beklerim o çizgiyi koymasını” dedi.

Bunun yanında hoşlandığı erkek tipi hakkında da konuşma fırsatı bulan Nilperi Şahinkaya;

Instagram’dan genelde bana sevgilim ile ilgili “bula bula bu adamı buldun” diye mesaj geliyor.

Emre’yi yolda görse apışırlar. Ben heybetli erkek seviyorum, erkek olduğu belli olsun. Emre’de tıpkı heykelleri gibi Herkül çöktü. İlk zamanlar bu ilişki çok yürümez diyordum başına buyruktu, çok havalıydı, güvenemiyordum. Güvenemiyorum dedim bir anda öyle bir rahatladım ki tavrı değişti. Güzel bir yere verildi.” dedi.

Nilperi Şahinkaya’dan özel hayatına dair samimi açıklamalar: “Seksi değil cilveliyim”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!