O Ses Türkiye’ye yarışmacısı Sergen Sesli’nin Hadise isyanı: “Söz vermişti”

O Ses Türkiye yarışmasında Hadise'nin takımında yer alan Sergen Sesli, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla Hadise'yi hedef aldı. Kendisine sahne sözü verdiği halde Hadise'nin kendisiyle ilgilenmediğini iddia eden Sesli, müzik kariyerini sokaklarda devam ettirdiğini belirtti. #OSesTürkiye #SergenSesli #Hadise

o ses turkiye ye yar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

O Ses Türkiye yarışmasının geçmiş sezonlarından birine katılan Sergen Sesli, son paylaşımlarıyla dikkat çekti. Yarışmada Hadise’nin takımında olan Sesli, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla gündeme oturdu. Paylaşımında Hadise’yi hedef alan Sergen Sesli, Hadise’nin kendisine sahne vermediği iddiasında bulundu.

Sesli, sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımında, Hadise’nin kendisine söz verdiği halde Adana sahnesine çıkarmadığını belirtti. “Ulaşmaya çalıştığım halde bilerek benimle görüşmüyor.” diyen Sesli, “Benim senin sahnene de hiçbir şeyine de ihtiyacım yok. Ben müzik yaptığım sokakta gayet mutluyum.” şeklinde konuştu.

sergen sesli

Sergen Sesli ayrıca, Hadise’nin sözlerini tutmadığını iddia ederek, Hadise’nin sahnesini paylaşmasına rağmen kendisiyle ilgilenmediğini söyledi. “Siz Yıldız Tilbe’nin tırnağı bile olamazsınız. O söz vermediği halde sahnesini paylaştı benimle.” diyen Sesli, menajerine yazsa dahi Hadise’ye ulaşamadığını dile getirdi.

Kendisinin gerçek bir sanatçı olduğunu vurgulayan Sergen Sesli, Hadise için “Gerçek sanatçı var, sahte sanatçı var, şovmen sanatçı var.” şeklinde tepkisini dile getirdi.

O Ses Türkiye’ye yarışmacısı Sergen Sesli’nin Hadise isyanı: “Söz vermişti”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!