Ödül alan Rahimcan Kapkap’ın sözleri duygulandırdı: Kaybettiğim babama armağan ediyorum, gururlan

Kızılcık Şerbeti'nin beyaz perdedeki yüzü Rahimcan Kapkap, 'En İyi Çıkış Yapan Oyuncu' ödülünü aldığı konuşma esnasında, babasına hitaben, "Senin için baba gururlan" dedi ve duygusal anlara sebep oldu. #RahimcanKapkap #KızılcıkŞerbeti #EnİyiÇıkışYapanOyuncu

odul alan rahimcan k 6
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Show TV’nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Metehan karakteriyle ekranlara gelen ve oldukça beğenilen genç yetenek Rahimcan Kapkap, etkileyici rolüyle pek çok izleyiciyi kendine hayran bıraktı. Geçtiğimiz günlerde İTÜ EMÖS Ödül Töreni’nde, “En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü”ne adını altın harflerle yazdıran Kapkap, bu ödülü, geçtiğimiz senelerde kaybettiği sevgili babasına ithaf etti.

Rahimcan Kapkap, ödülünü aldığı an yaptığı duygusal konuşmayla, herkesin kalbini sızlattı. Kapkap, “Bu prestijli ödülü sizlerin elinden almam benim için büyük bir gurur ve onur… Bu ödülle sadece beni değil, hayatımda çok büyük bir önemi olan ailemi de sonsuz mutluluğa boğdunuz.

Kızılcık Şerbeti’nin değerli ekibine, emin ellerinden çıkan yapımcısına, yaratıcı senaristine, mükemmel yönetmenine, kamera önündeki tüm mesai arkadaşlarıma ve eşsiz çaylarıyla arkamızda duran Mamuş abiye bir borçluluğumun olduğunu söylemek isterim; size minnettarım.

En kaliteli projenin parçası olmanın ve en iyilerle çalışmanın tarifsiz bir değeri var ve eğer nasip olursa, bu ödülü, hayatta en çok değer verdiğim ve geçtiğimiz yaz kaybettiğim babama ithaf etmek isterim… Bu zafer senin sayende baba, gururla seyrediyor olmanı umuyorum” ifadelerini kullandı ve herkesi duygusal bir atmosfere sürükledi.

Ödül alan Rahimcan Kapkap’ın sözleri duygulandırdı: Kaybettiğim babama armağan ediyorum, gururlan
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!