Oyuncu Ali Burak Ceylan’ın depremzedeye yardımı çok konuşuldu

Başarılı oyuncu ve yapımcı Ali Burak Ceylan, geçen yıl tanışıp vefa borcu olduğu öğretmen Muhammed Irmak'a verdiği sözü tuttu. Adıyaman depreminde mağdur olan 4 aileye yardım eli uzatan Ceylan, büyük takdir topladı. #AliBurakCeylan #DeğeriBorusu #DepremdeYardım

oyuncu ali burak cey
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakışıklı oyuncu ve yapımcı Ali Burak Ceylan, geçen sene Üsküdar’da unuttuğu cüzdanını bulan ve kendisine iade eden Muhammed Irmak isimli öğretmene büyük bir jestte bulundu. Aldığı bir vefa borcunu tam da gerektiği anda ödeyen Ceylan’ın bu hareketi gözlerden kaçmadı.

Muhammed Irmak, Ocak 2023’ün son haftasında yolu Üsküdar’a düşen ünlü oyuncu Ali Burak Ceylan’ın kayıp cüzdanını buldu. Ali Burak Ceylan’a cüzdanını iade etmek amacıyla yapımcı olduğu şirketin web sitesi üzerinden ulaştı.

Teşekkür amaçlı hediye vermek isteyen Ceylan’a Irmak, hediye kabul etmeme nezaketini gösterdi. Ancak Ceylan’ın “Bir gün başın zora düşerse, unutma beni ara” demesi, yakındaki bir olayla belki de nasıl bir öncül olay olduğunu gösterdi.

İkinci derece yakınlarından on kişisini, 6 Şubat’taki Adıyaman ilinin de aralarında bulunduğu 11 ilde meydana gelen deprem sonucunda kaybeden öğretmen Irmak’ın durumu gerçekten içler acısı. Irmak’ın teyzeleri ve dayıları evsiz kalmıştı.

oyuncu ali burak cey 1

Bu olumsuz durumda Irmak, Ceylan’ın sözlerini hatırladı ve onunla iletişime geçti. Bu duruma kayıtsız kalmayan Ali Burak Ceylan, depremzedelere yardımcı olmak için Suadiye’deki arkadaşı tarafından sağlanan bir köşkü depremzedelere ev olarak tahsis etti. İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte yardıma muhtaç olan dört aile ve yaklaşık yirmi kişi Suadiye’deki köşkte yaşamını sürdürme çabasında.

Muhammed Irmak, yaşananları “Ali Burak beye ne zaman ihtiyacım olursa arayabileceğim bir teklif yapmıştı ve olmaz dediğimiz durum oldu. Depremde evsiz kalan akrabalarım için bana destek oldu. Bebek mamasından, beze kadar her ihtimale karşı alışveriş yaparak, 4 aileye destek oldu” şeklinde anlattı.

Ali Burak Ceylan da konuyu değerlendirirken, “Bir zamanlar cüzdanımı kaybettim ve Muhammed kardeşimiz o cüzdanı buldu ve bana ulaştı. Ürettiğimiz hayırlı işler kendini en gereken zamanda gösteriyor. Dua edenler, yardım edenler, herkes burada elini taşın altına koydu. Tek yaptığım şey bu yardımcıların yanında olmak ve organizasyonu yönetmek oldu” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Ali Burak Ceylan’ın depremzedeye yardımı çok konuşuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!