Oyuncu Gupse Özay lohusa günlerini anlattı: “Perişan oldum”

Ünlü komedyen Gupse Özay, lohusa günlerini anlattığı röportajında yaşadığı zorlukları ve annelik deneyimini paylaştı. Bebeğiyle ilgilenirken yaşadığı güvensizlik ve uyku eksikliği gibi sorunlara değinen Özay, eşinin aktif rol oynamasının önemini vurguladı. İş konusunda da düzenli bir çalışma sistemine sahip olan çift, bebekleri için birlikte uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ünlü oyuncu, kızının babasına benzeyen özelliklerine olan sevincini ifade etti. #GupseÖzay #lohusa #annelik

oyuncu gupse ozay lo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncu ve senarist Gupse Özay, bir derginin bu ayki sayısında verdiği röportajda, lohusa günlerinde yaşadığı zorlukları anlattı. Eltilerin Savaşı, Görümce ve Deliha gibi izlenme rekorları kıran filmlerle tanınan Özay, 1.5 yaşındaki kızı Jan Asya’yı, eşi Barış Arduç’u ve anneliği konuştu.

Özay, bebeği ile ilgilenmenin kendisi için ne kadar zorlu olduğunu dile getirdi. Çevresinde yardımcı olabilecek birçok insanın olmasına rağmen yardım isteyemediğini ve bebeği başkasına bırakma konusunda güvensizlik yaşadığını belirtti. Asla uyuyamadım, perişan oldum” diyen ünlü oyuncu, lohusalık döneminin çok yorucu geçtiğini ekledi.

oyuncu gupse ozay lo 1

Eşi Barış Arduç’un da aktif bir şekilde bebek ile ilgilendiğini ve banyo yaptırmayı ve alt değiştirmeyi severek yaptığını söyleyen Özay, “Baba asla etkisiz eleman değil” dedi. Jan Asya’nın karşısında anne ve babanın farklı şeyler savunmasının çocuğun kafasını karıştıracağını düşünen çift, didişmemeye özen gösterdiklerini belirtti.

Çiftin iş konusunda da bir düzen kurduğunu anlatan Gupse Özay, “Ben çalışırken Barış çalışmıyor, o çalışırken ben çalışmıyorum. Sistemimizi buna göre oturtmaya çalışıyoruz. Çünkü bizim işimiz yok olmak gibi. Çok erken çıkıp çok geç geliyoruz” şeklinde konuştu.

Gupse Özay, röportajında ayrıca kızının babasına benzeyen özelliklerini gördüğünde ne kadar mutlu olduğunu dile getirdi. Jan’ın kocama benzeyen yerlerini gördüğümde çok mutlu oluyorum. Aşık olduğum birine benzeyen bir aşk daha. İnanılmaz bir şey. Benim çalışkanlığımı, merakımı, muzipliğimi, hayal gücümü, babasının her şeyini alsın” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Gupse Özay lohusa günlerini anlattı: “Perişan oldum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!