Oyuncu Rüzgar Aksoy, Serenay Sarıkaya’nın peş peşe ödül almasına tepki gösterdi

Oyuncu Rüzgar Aksoy, Serenay Sarıkaya'nın ödül yağmuruna tutulmasına tepki göstererek, "Başarılı ne kadar az oyuncumuz varmış" dedi. Aksoy'un tepkisi sosyal medyada geniş yankı bulurken, ödül törenlerinin adil olmadığı tartışmaları da alevlendirdi. #OyuncuTepkisi #Ödüller #SerenaySarıkaya

oyuncu ruzgar aksoy
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncu Rüzgar Aksoy, meslektaşı Serenay Sarıkaya’nın son zamanlarda birçok törende ödül almasına tepki gösterdi. Sarıkaya’nın ödül aldığı bir törende “Yine ben, yine ben, yine ben” diyerek bağırması üzerine Aksoy, sosyal medya hesabından bir tepki paylaşımında bulundu. Kirli Sepeti dizisinin başarılı oyuncusu olan Aksoy, “Başarılı ne kadar az oyuncumuz varmış” ifadelerini kullandı ve ödüllerin sadece kafa isimlere gitmesine dikkat çekti.

oyuncu ruzgar aksoy

Bu olay, sektördeki başarılı oyuncular arasında tartışmalara yol açtı. Sarıkaya’nın ardı ardına ödül almasına karşın diğer yetenekli oyuncuların göz ardı edildiği eleştirileri yapılıyor. Aksoy’un tepkisi, birçoğunun düşüncesini yansıtırken, ödüllerin sadece organizasyonların kendi reklamları için mi verildiği sorusu da akıllarda büyük bir soru işareti olarak kalmaya devam ediyor.

oyuncu ruzgar aksoy 1

Sosyal medyada bu olay gündem oldu ve birçok kişi Aksoy’un paylaşımını destekledi. Ödül törenlerinin adaletli bir şekilde yapılmaması ve başarılı oyuncuların hak ettiği değeri görmemesi eleştirilerin ana noktasını oluşturuyor. Sanat dünyasının adaleti ve objektifliği konuşulurken, takipçiler de #OyuncuTepkisi, #Ödüller ve #SerenaySarıkaya etiketlerini kullanarak sosyal medyada konuyu tartışıyor.

Oyuncu Rüzgar Aksoy, Serenay Sarıkaya’nın peş peşe ödül almasına tepki gösterdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!