Oyuncu Vural Çelik, 1 ay içinde 2. kez influenza oldu

Ünlü oyuncu Vural Çelik, bir ay içinde iki kez influenza olmanın zorluğunu yaşadı. Sağlık Bakanı Koca, son dönemde solunum yolu enfeksiyonlarında gözle görünür bir artış olduğunu belirtti. Bu period içerisinde İstanbul'daki yoğun bakım doluluk oranı yüzde 83'e ulaştı. #VuralÇelik #İnfluenza #SağlıkBakanlığı.

oyuncu vural celik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizde Avrupa Yakası, Seksenler ve Yahşi Cazibe dizi projeleriyle tanınan yetenekli oyuncu Vural Çelik, kısa süre içerisinde iki kez influenza virüsüne yakalandı. Özellikle son dönemlerde koronavirüsle beraber influenza vakalarının sayısında da büyük artış olduğu görülürken, Çelik de influenza teşhisi ile ikinci kez hastaneye başvurdu.

Henüz bir ay önce influenza teşhisi konulup tedavi gören ünlü oyuncu, 15 gün sonra bu kez yine aynı hastalıkla hastaneye kaldırıldı. Çelik, zorlu tedavi sürecini sosyal medya hesabından paylaştığı video ile hayranlarıyla paylaştı.

Bu paylaşımda, “Hastanın seyir defteri. 15 gün önce influenza olmuştum, aradan 15 gün geçtikten sonra tekrar hastanedeyim. Tekrar influenza… Lütfen maske takın” ifadelerini kullandı.

Tüm bu olanlara ek olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son zamanlarda solunum yolu enfeksiyonlarındaki ciddi artışa dikkat çekti. Özellikle grip, RSV ve COVID-19 vakalarının yoğunlukta olduğunu belirten Bakan Koca, İstanbul’daki yoğun bakım doluluk oranının artarak yüzde 83 seviyesine ulaştığını da bilgi olarak paylaştı.Oyuncu Vural Çelik, 1 ay içinde 2. kez influenza oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!