Ozan Orhon: “Eşim zor zamanlardan geçiyor!”

ozan orhon esim
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü popçu Ozan Orhon, yeni çıkardığı şarkısıyla müzikseverlerle buluştu. 52 yaşındaki sanatçı, sözleri Mustafa Arapoğlu’na ait olan ve Erkan Nas yönetmenliğinde kliplendirdiği “Depresyon” adlı şarkısının tanıtımını yaparken, eşi Selcan Orhon’un zor zamanlar geçirdiğini söyledi.

Kendisi de bir dönem depresyonla boğuşan Orhon, müziği tam dokuz yıl bırakmıştı. Ancak üç yıl önce eşi Selcan Orhon ile tanışıp evlendiği için müziğe geri döndüğünü açıkladı. Orhon, “Gözden uzak, gönülden ırak” olduğu bu dönemde eşinin kendisine mucizeler gösterdiğini ve onun sayesinde hayata tekrar tutunduğunu ifade etti. İyi ki evlenmişim Selcan’la, iyi ki var” diyen sanatçı, eşiyle birlikte bir yaşında bir kız çocukları olduğunu da belirtti.

ozan orhon esim

Selcan Orhon’un ağır bir hastalık sürecinden geçtiğini ve hala zor zamanlar yaşadığını söyleyen Ozan Orhon, eşine olan desteğini de vurguladı. Ona verilen en büyük ilacın sevgi olduğunu dile getiren sanatçı, kendi aralarındaki sevgi sayesinde birbirlerini tedavi ettiklerini ve eşinin daha da iyi olacağına inandığını ifade etti.

Ozan Orhon ayrıca sanat camiasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sanat camiasının bir “kurtlar sofrası” olduğunu ve ego savaşlarıyla dolu bir dünya olduğunu belirten sanatçı, sanatçıların genellikle depresyona yatkın olduğunu ve dostlukların nadir olduğunu dile getirdi.

Ozan Orhon: “Eşim zor zamanlardan geçiyor!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!