Özcan Deniz RTÜK’ün Kızıl Goncalar dizisi kararına isyan etti!

Özcan Deniz, RTÜK tarafından yayın durdurma cezası aldıktan sonra Kızıl Goncalar dizisinin son bölümü yayınlanmayınca tepkisini sosyal medya üzerinden dile getirdi. Deniz, işinin akhlaki doğası konusunda ısrarlı. #ÖzcanDeniz #KızılGoncalar #RTÜKCezası

kizil goncalar dizis
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın başrolde yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi, FOX TV’de yayın hayatına başlar başlamaz eleştirilere maruz kaldı. RTÜK, eleştirileri inceleyerek kanala ve diziye idari para cezası ve iki adet yayın durdurma cezası verdi. Kararın ardından Kızıl Goncalar’ın en son bölümü, İdare Mahkemesi ve Bölge İdare Mahkemesi’nin RTÜK’ün yayın durdurma kararını onaylamasının ardından yayınlanmadı.

Bu duruma tepki gösteren Özcan Deniz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Deniz, “Ahlak bekçisi değilim. Lakin kariyerimin en ahlaklı işinin içinde olduğumu düşünüyorken, dramatik bir şekilde ahlaksızlıkla suçlandı bu iş. Hem de ahlaksızlık denizinin içinden cımbızlanarak. 22 Ocak’ta yeniden ekranlardayız” ifadelerini kullandı.

kizil goncalar dizis
özcan deniz


Özcan Deniz RTÜK’ün Kızıl Goncalar dizisi kararına isyan etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!