Özgü Namal Kızıl Goncalar dizisiyle bölüm başına bakın ne kadar kazanıyor…

httpswww.ensonhab 678
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen Özgü Namal, Kızıl Goncalar dizisiyle televizyon dünyasına geri döndü. Oyuncunun bölüm başına aldığı ücret ise dudak uçuklatıyor.

Yakalandığı şiddetli bir hastalık sonucu hayatını kaybeden eşi Ahmet Serdar Oral’ın ardından ağır bir yas süreci geçiren başarılı oyuncu Özgü Namal, 44 yaşında muazzam bir dönüş yaparak büyük beğeni topladı. Birçok önemli proje ve yapımların aranan yüzü haline gelen deneyimli oyuncu, gerçek anlamda seyirciyi ekrana kitliyor.

“Yeditepe İstanbul”, “Organize İşler”, “Kurtlar Vadisi”, “Beynelmilel”, “Mutluluk” ve “Hanımin Çiftliği” gibi dikkat çekici yapımlarda üstlendiği roller ile seyircinin gözdesi haline gelmiş, ayrıca ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmasındaki jüri üyeliğiylə dikkatleri üzerine çekmişti.

Efsane oyuncu şimdilerde FOX ekranlarında Ömür Atay’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Kızıl Goncalar’ adlı yapımla yayıncılık dünyasına döndü. Namal’ın yeni projesi ve performansı, dizi takipçilerinin büyük ilgisini topladı.

Özgü Namal, yoğun ilgiyle takip edilen ve adından sıkça söz ettiren Kızıl Goncalar dizisinde bölüm başına yaklaşık 900 bin TL alıyor. Bu rakam, Namal’ın üstün yetenekleri ve katkıları düşünülünce hakkettiği bir kazanç olarak görülüyor.

Özgü Namal Kızıl Goncalar dizisiyle bölüm başına bakın ne kadar kazanıyor…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!