Petek Dinçöz’e Büyükbayrakdar ödülü!

Yeni şarkıları ve hareketli klipleriyle müzik dünyasına hızlı bir dönüş yapan Petek Dinçöz Büyükbayrakdar, Engelsiz Yaşam Vakfı'nın düzenlediği '14. Yılın En İyileri Ödül Töreni'nde 'Yılın En İyi Fantazi Müzik Kadın Sanatçısı' ödülüne layık görüldü. #PetekDincoz #EngelsizYasamVakfi #OzelOdul

petek dincoz buyukba
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Petek Dinçöz‘e Büyükbayrakdar ödülü verildi. Her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen “Engelsiz Yaşam Vakfı Yılın En İyileri” ödül töreni, bu yıl 14. kez gerçekleşti.

Geceye damga vuran bir açılış konuşması yapan Engelsiz Yaşam Vakfı başkanı Atilla Kaplakarslan, vakfın misyonundan ve başarılarından bahsetti: “Vakıf olarak, yaşamlarında engellerle karşılaşan tüm canlıların yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Bugüne dek birçok engeli ortadan kaldırma başarısı gösterdik ve bu çabayı sürdüreceğiz. Bu süreçte bize destek olan tüm kişilere, özellikle sanat camiasından kişilere, minnettarız.”

Son dönemde müzik kariyerine dikkat çeken bir dönüş yapan ve birbiri ardına çıkardığı hit şarkıları ve hareketli klipleri ile gündeme damga vuran Petek Dinçöz Büyükbayrakdar, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın düzenlediği ’14. Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde ‘Yılın En İyi Fantazi Müzik Kadın Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü.

Büyükbayrakdar, ödülünü deneyimli oyuncu Levent Özdilek’ten alırken, ödülü kendisini engellere karşı durdurmayan kadınlar adına aldığını ifade etti. Petek Dinçöz, Vakıf tarafından Özel Ödül’e layık görülen Avrupa şampiyonu Down Sendromlular Futsal Takımı üyeleriyle de buluştu ve bu özel anın fotoğrafını çektirdi.

Petek Dinçöz’e Büyükbayrakdar ödülü!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!