Popstar Bayhan yeni imajı ile herkesi şaşırttı! Görenler “Cem Karaca gibi olmuş” dedi…

Popstar Bayhan yeni imajı ile herkesi şaşırttı! Görenler "Cem Karaca gibi olmuş" dedi... #bayhan #cemkaraca #imaj #popstarbayhan

popstar bayhan imaji sasirtti 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir döneme damgasını vuran ‘Popstar’ yarışmasıyla adını duyuran Bayhan Gürhan‘ı görenler tanıyamadı. Yeni şarkısı için kamera karşısına geçen ünlü şarkıcıyı görenler ” Bu kim . Bayhan’a ne olmuş” diyerek şaşkınlıklarını gizleyemediler.

popstar bayhan imaji sasirtti

DurakMedya’da yer alan habere göre Popstar yarışmasıyla adını duyuran ve bir dönemin magazin figürü haline gelen Bayhan Gürhan’ın yeni imajını görenler şarkıcıyı tanıyamadılar. Kendine has şarkıları okuma şekliyle de dikkat çeken Bayhan’ın son imajı büyük ses getirdi. Bilge Karga ve Bayhan düet çalışması olan ” Öteki ” isimli şarkı için kamera karşısına geçen ünlü ismi ingilizce okuduğu ” unchained melody” şarkısı büyük beğeni topladı.

cem karaca

Ünlü şarkıcının bıyık ve gözlükleri ile herkes Cem Karaca’ya benzettiler. Cem Karaca’nın ilk dönemde çıktığı haliyle Popstar Bayhan’ın son imajının benzerliği gözlerden kaçmadı.

Popstar Bayhan yeni imajı ile herkesi şaşırttı! Görenler “Cem Karaca gibi olmuş” dedi…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!