Rafet El Roman’ın son halini görenler gözlerine inanamadı! Botoks yaptıran şarkıcıya yorum yağdı…

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın yaptırdığı botoks, sosyal medyanın gündemine oturdu. Göz alıcı değişimiyle dikkatleri üzerine çeken şarkıcıya, takipçilerinden çeşitli tepkiler geldi. Kimi hayranları estetik yaptırdığını iddia ederken, bazıları ise doğal değişim olduğunu söyledi. #RafetElRoman #botoks #şarkıcı #estetik

rafet el roman in so
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman‘ın son hali hayranlarını şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda vasektomi ameliyatı geçirdiğini açıklayan Roman, bu sefer de botoks yaptırdığını itiraf etti. Yüzünde yapılan değişikliklerle dikkatleri üzerine çeken şarkıcı, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Roman’ın son halini görenler arasında şaşkınlıkla karışık tepkiler oldu. Sosyal medyada paylaşılan gönderinin altına birçok yorum ve beğeni yağdı. “Botoksu basmışlar”, “estetik yaptırmış, “bolca germe işlemi” şeklindeki yorumlar, şarkıcının estetik yaptırdığı iddialarını güçlendirdi. Bazı takipçiler ise gerçekleşen değişimin bolca germe işleminden kaynaklandığını düşündü.

rafet el roman in so

Rafet El Roman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise pişman olduğunu belirtti. “Arkadaşlar botoks yaptırdım yaptırmaz olaydım, bazı insanların kesinlikle botoks yaptırmaması lazım, ben de onlardan biriyim. Karizmam, yakışıklılığım mı desem resmen mahvoldu” şeklinde konuştu. Şarkıcı, daha önce estetik iddialarına verdiği yanıtta ise doğuştan gelen karizmasına ve büyük burnuna sahip çıkmıştı.

Rafet El Roman’ın son hali, sosyal medyada hızla yayılarak büyük ilgi gördü. Hayranları, şarkıcının yeni görüntüsü hakkında farklı fikirler belirtirken, bazı takipçiler ise herhangi bir değişiklik olmadığını savundu.

Rafet El Roman’ın son halini görenler gözlerine inanamadı! Botoks yaptıran şarkıcıya yorum yağdı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!