Rüzgar Çetin, Ahmet Nur Çebi’nin kızıyla nişanlandı

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin ve Beşiktaş'ın eski başkanı Ahmet Nur Çebi'nin kızı Mina Nur Çebi, evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandı. Ünlü çiftin ani nişan haberleri magazin gündemine damgasını vurdu. #Nişan #RüzgarÇetin #MinaNurÇebi

ruzgar cetin ahmet
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü yönetmen Sinan Çetin‘in oğlu Rüzgar Çetin, 2016 yılında alkol alıp trafiğe çıktığında büyük bir hata yapmış ve karşıdan gelen bir polis aracına çarpıp bir polisin hayatını kaybetmesine yol açmıştı. Bu hatanın bedelini 8 ay boyunca cezaevinde ödeyen Rüzgar Çetin, cezaevinden tahliye olduktan sonra kameralardan uzak bir yaşam sürmeye devam etti. Ancak son zamanlarda aşk hayatıyla gündeme geldi.

Rüzgar Çetin, Beşiktaş’ın eski başkanı Ahmet Nur Çetin’in kızı Mina Nur Çebi ile olan 4,5 yıllık ilişkisini 2019 yılında noktalamıştı. Ancak geçen zaman onların aşkını yeniden alevlendirmiş olacak ki, ikisi kutlu bir evlilik yolunda olduklarını geçtiğimiz günkü nişan törenleriyle duyurdu.

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde 2016’da meydana gelen kaza nedeniyle ciddi bir halk tepkisiyle karşılaşan ve sonra cezaevine konulan Rüzgar Çetin, kazadan sonra hayatını sürdürmüştü. Alkol testini reddettiği için tutuklanan ve mahkeme tarafından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Rüzgar Çetin, içerde geçirdiği 8 ayın ardından tahliye edilmişti.

Rüzgar Çetin, Ahmet Nur Çebi’nin kızıyla nişanlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!