Safir 20. bölüm de neler olacak? Safir 20. bölüm fragmanı!

Yaman, Ateş'in hayatını kurtarmak için işleri tehlikeli bir noktaya sürüklüyor. Aynı zamanda Feraye'nin kariyeri için önemli bir karar vermesi gerekiyor. Bekir ise intikam peşinde koşarken Yaman'ı ele geçiriyor. #Safir #YamanveAteş #KurtbalıktaYangın

safir yaman dan y
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kapadokya’nın önde gelen Gülsoy ailesinin hikayesi, bir gecede ortaya çıkan ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık dolu sınavları içeren Safir 20. bölümü, 15 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’de ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Son bölümde ortadan kaybolan Ateş’in akıbeti merak ediliyor. Yaman ise Ateş’in hayatını kurtarmak için harekete geçiyor. Kardeşlik mi, düşmanlık mı galip gelecek? Bu sorunun cevabı merakla bekleniyor.

Feraye ise işini ve evini kaybettikten sonra Yaman ile ilişkisine bir süre ara vermek istiyor. Ancak Aleyna ona gizli kapaklı bir iş teklif ediyor. Feraye, ünlü bir markadan gelen teklifi kabul edecek mi?

Bekir ise işlediği cinayetin ortaya çıkmasıyla Cemile’ye birlikte kaçmayı teklif ediyor. Cemile bu teklife nasıl cevap verecek? Bekir, intikam peşinde koşarken sırrını bilen tek kişi olan Yaman’ı ele geçiriyor.

Safir 20. bölüm fragmanı

Dizinin 20. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Safir 20. bölüm fragmanı

Safir 20. bölüm de neler olacak? Safir 20. bölüm fragmanı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!