Safir 25. bölüm de neler olacak? Ateş için dönüm noktası!

Yaman, Feraye ve Ateş arasındaki karmaşık ilişki giderek karmaşıklaşıyor. Güneş'in gitme kararı her şeyi değiştirebilir. Aşk, güvensizlik ve ihanet arasındaki gerilim artıyor. #Safir #Ateş #DönümNoktası

safir ates icin d
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Safir 25. bölüm de neler olacak? dizinin dikkatli takipçileri bu sorunun cevabını merak ediyor. ATV’nin sevilen dizisi Safir’in 25. bölümünde neler olacağı merak eden izleyiciler arama motorlarında bu sorunun cevabını arıyor. Safir 25. bölüm de neler olacak? işet detaylar…

Safir 25. bölüm de neler olacak?

Feraye ve Ateş arasındaki romantik telefon konuşması Yaman’ı sarstı. Feraye’nin Ateş’e olan duyguları ortaya çıkınca Yaman, büyük bir şok yaşar. Feraye ise bu durumun onu mahvettiğinin farkındadır. Ateş, buzları eritmek bahanesiyle Yaman ve Gülsoy ailesini akşam yemeğine davet eder.

Yaman, başta isteksiz olsa da Kamuran’ın sözleri üzerine teklifi kabul eder. Bu akşam hem Feraye hem Yaman için zorlu bir deneyim olur. İkisi de birbirine yabancı gibi davranmak zorunda kalmaktan bunalmıştır.

Yaman ve Feraye aynı şirkette çalışmaya başlarlar. Güneş ise Feraye’nin şirkette çalıştığını öğrenince kuşkulara kapılır. Ateş’in Feraye’ye olan samimiyeti gerçek midir yoksa aralarında başka bir şey mi vardır?

Safir 25. bölüm fragmanı

Güneş, bu belirsizliklerle dolu durumu kaldıramaz ve Ürgüp’e gitme kararı alır. Ateş, Güneş’i ikna edemez. Güneş’in gitmesi Ateş için bir dönüm noktası olur. Güneş’in ardından mı gidecek yoksa Feraye ve Yaman’a karşı yeni planlar mı yapacak?

Safir 25. bölüm fragmanı

Dizinin 25. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Safir 25. bölüm fragmanı izle.

YouTube video

Safir 25. bölüm de neler olacak? Ateş için dönüm noktası!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!